Muudatused toodete ja teenuste hindades

Hea klient ja koostööpartner!

Meil on hea meel, et olete valinud partneriks Kinema. Oleme selle eest tänulikud ja soovime, et meie vastastikune hea koostöö ja usaldus jätkuks.

Meie südameasjaks on alati leida kliendi vajadustele sobivad tooted ja teenused. Sellised, mida ise ostame ja sõbrale soovitame. Lubaduse täitmiseks arendame järjepidevalt oma tehnilist baasi ja teadlikkust, koolitame spetsialiste ja valime oma partnereid hoolikalt. Nii saame kindlad olla, et klient saab alati parima. Me ei murra seda lubadust! Ülemaailmsete jätkuvate hinnatõusude mõjul tuleb ka meil reageerida muutuvale turukeskkonnale, seetõttu tõstame alates 1. novembrist hindasid. Et olla kliendi suhtes õiglane, on tõus toodete lõikes erinev.

Siiski, me näeme tõusvates hindades võimalust mitte ainult kompenseerida kõrgemaid tegevuskulusid ja materjalide suurt hinnatõusu, vaid lubame veelgi täiustada oma tooteid ja teenuseid, olla teie jaoks olemas. Me tõstame igapäevaselt kompetentsi ja hoiame meeskonnas oma ala professionaale, et keskenduda teie vajadustele.

Küsimustele hinnatõusu kohta saate alati põhjaliku vastuse müügiosakonnast. Pöörduge alati.

Teie Kinema

Jälgi meid
facebook
youtube