Parim praktikakoht!

Kinemas käis praktikal tubli noormees Aarne Kauss. Aarne on Tallinna Ehituskooli II kursuse tudeng. Meie meeskonna liige oli ta kuu aega. Aarne mentoriks Kinemas oli Ken Karropach. Loe, mida arvasid Ken ja Aarne praktikast.

Ken iseloomustab Aarnet järgmiselt – töökas, kohusetundlik ning valmis alati käed külge lööma, entusiastlik. Kruvikeeraja seisab käes! 😊 Elektroonika peale on nutti. Kuigi tegu oli praktikandiga, oli Aarnest palju abi. Kaks meest on ikka kaks meest! Võtaks kohe tööle!

Aarne räägib oma praktikast ise järgmist:
Praktika Kinemas õpetas mulle iseseisvust. Kujutasin Kinema tehniku ametikohta ette hoopis teisiti. Arvasin, et tegu puhtalt uste paigaldusega ning elektroonikaga ei osanud kuidagi seostada. Tegelikult on nüansse palju ja töö väga mitmekesine. Päeva planeerimisest kuni remondini välja. Samuti on tooteid väga palju ja erinevaid.

Päevad möödusid kiirelt, sest kõik oli uus ning huvitav. Mentor Ken oli sõbralik ning õpetas reaalseid töid. Õppisin pultide kodeerimist, vedrude pingestamist, automaatika vahetamist ja seadistamist. Varasemates praktikakohtades on lastud reeglina vaid koristada. Seega Kinema eristus positiivselt.

Üldse jättis Kinema sõbraliku ja hea mulje. Kontoris sai viibitud vähe, ainult kauba võtmiseks, aga kõik kontaktid olid positiivsed. Eriti rahul mentoriga, kes suhtus minuses kui võrdsesse partnerisse ning kuulas ka minu arvamust.

Julgen kõikidele soovitada Kinemat hea praktikakohana. Kuna saab teha reaalseid asju, on see hea võimalus enda täiendamiseks, uute kogemuste ja teadmiste saamiseks.

Kinema on siiani minu kõige parem praktikakoht!

Kui soovid end samuti Kinema meeskonnas proovile panna, anna endast märku siin

Jälgi meid
facebook
youtube