Ettevõte

Organisatsioon

Kinema. Omade ja võõraste vahel.

Kinema OÜ pakub klientidele Euroopa juhtivate tootjate valmistatud tooteid ja teenuseid. Pakume oma klientidele üksnes selliseid tooteid, mida ka ise soovime osta. Meie organisatsiooni kultuur on kliendile orienteeritud. Oleme selle saavutanud usalduse, vastastikuse austuse ja avatuse kaudu. Selleks, et saaksime olla parim ja esimene valik oma kliendile, valime hoolikalt koostööpartnereid ja allhankijaid. Ausus, täpsus, lubadustest kinnipidamine, kõrge kvaliteet ja kiired lahendused, mis vastavad kliendi vajadustele – need on märksõnad, mida hindame nii enda kui ka oma koostööpartnerite juures.

Meie investeeringud tehnoloogiasse, inimestesse ning turundusse on taganud ettevõttele järjepideva arengu, mille tulemusena oleme saavutanud kindla turuliidri positsiooni Eestis ja stabiilselt ning eesmärgikindlalt areneva ettevõtte maine välisturgudel.

Oleme Kinemast loonud ettevõtte, mis on usaldusväärne partner nii klientidele kui ka hankijatele. Meie suurim vara on meie töötajad, kellele pakume eneseteostust ning arenemisvõimaluste rohket töökeskkonda.

Kinema MISSIOON

Meie missioon on olla esimene valik tõstuste ja läbipääsusüsteemide täislahenduste pakkujana Eestis. Missiooni täitmisel väärtustame oma toodete töökindlust, turvalisust ja innovaatilisust ning hooldus- ja remonditööde üle-eestilist kättesaadavust. Oleme omal alal suurima hooldustiimiga ettevõte, tagades ööpäevaringse operatiivsuse.

Kinema VISIOON

Olla tugeva brändiga Eesti ettevõte, olles esimene valik tööstuslike avatäite konstruktsioonide ja läbipääsusüsteemide pakkujana.
Olla oma valdkonnas parima remondi- ja hooldusmeeskonnaga ettevõte Eestis.
Juhtida innovatsiooni ja pakkuda hea disainiga, mugavaid, turvalisi ning kindlaid komplektseid lahendusi, mis loovad lisaväärtust meie kliendile.
Pakkuda atraktiivset töökeskkonda meie töötajatele.

Ajalugu

Marko Klettenberg

Projektijuht | Põhja-Eesti

Telefon: +372 511 6648

Telefon: +372 659 9166

Email: marko.klettenberg@kinema.eu

Tõeline Kinema raudvara. Liitus Kinema meeskonnaga algusaastatel. Saab staaži lugeda juba kahekohalistes numbrites. Tema meeletu kogemuste ja teadmiste pagas on abiks nii majasiseselt kui ka klientide juures. Eriti head teadmised on tal automaatika vallas. Vajadusel suudab ise müüdud toote tööle panna. Marko ei ütle kunagi ära ja on alati valmis aitama nii klienti kui ka kolleegi.

Janek Suits

Projektijuht | Lõuna-Eesti

Telefon: +372 506 8184

Telefon: +372 749 3129

Email: janek.suits@kinema.eu

Suur kogemuste ja teadmiste pagas on meil ka Lõuna osariikides. Janek on müügimeeskonnaga ühte jalga käinud samuti Kinema algusaegadest. Tegu on väga kohusetundliku ning lubadustest kinnipidava projektijuhiga. Seda näitab ka Lõuna-Eesti tugev kliendiportfell. Oma objekti talle usaldades saad vastu parima lahenduse ning kogu protsess liigub nagu kellavärk.

Rainer Sildvee

Projektijuht | Pärnu ja Läänemaa

Telefon: +372 5305 8085

Email: rainer.sildvee@kinema.eu

Esindab müügiosakonda Pärnu ja Läänemaal, kuid töö ei piirdu üksnes toodete müümisega. Projektide sujuvuse tagamiseks ja hea lõpptulemuse saavutamiseks on tarvis mitmete osapoolte kokku viimist ja info edastamist. Iga kliendiga suhtlus ei pruugigi alati viia tehingu sõlmimiseni, oluline osa on ka konsulteerimisel. Raineri kompetents antud vallas on suur, kogemust üle 15 aasta. Rainer tunnistab, et kuna inseneriteadusel peaaegu piirid puuduvad, on uute toodete ja lahenduste sidumisel õppimist iga päev. Keerulisemad lahendused toovad aga lõpptulemuse saavutamisel suurema rahulduse.

Kristjan Pallav

Projektijuht | Põhja-Eesti

Telefon: +372 5326 9388

Email: kristjan.pallav@kinema.eu

Kristjan on hea näide ettevõttesisesest arengust. Ta alustas Kinemas 2010. aastal tehnikuna. Ligi üheksa aastat tehnilist hooldusmeeskonna kogemust annab suurepärase põhja projektijuhi ametikohale. Kristjan teab täpselt, mis on vastupidavaim toode ja mis sobib kliendile kõige paremini!
Kristjani rahulik meel aitab ka kõige kriitilisemates olukordades lahenduse leida. Pikaaegsete kogemustega asendamatu meeskonnaliige.

Jarmo Peterson

Projektijuht | Soome

Telefon: +358 50 566 2196

Telefon: +372 5686 0105

Email: jarmo.peterson@kinema.eu

Hoiab Kinemat pildis eksportturgudel. Tegeleb ettevõtte ekspordi projektidega ning vastutab suhete eest välismaiste edasimüüjate ja koostööpartneritega. Jarmo ise ütleb, et tuli Kinemasse uusi ametialaseid väljakutseid otsima ja see otsus on end igati õigustanud – igasse päeva jagub palju suhtlemist ning mitmekesiseid ja huvitavaid ülesandeid. Lisaboonuseks on professionaalne ja kokkuhoidev meeskond, kus peetakse lugu ka heast huumorimeelest ning kus kõigiga on rõõm igapäevaselt suhelda.

Töökoht Kinemas

Meie staažikas kollektiiv on aidanud Kinemal jõuda üheks juhtivamaks ettevõtteks tööstuslike tõstuse ja laadimissildade valdkonnas. Austame kõiki oma kolleege, soodustame tervislikke eluviise ning keskkonda väiksema jalajälje jätmist. Väärtustame iga tiimiliikme oskusi ja teadmisi – need on Kinema tugevuseks ja edasiseks arenguks kriitilise tähtsusega. Kui tunned, et oled tegija müügirindel või kuldsete kätega aitamaks hoida meie klientide garaažiuksed, tööstuslikud tõstuksed, laadimissüsteemid ja muud seadmed parimas korras, anna meile endast märku.

Kontakteeru meiega »

ISO 9001

Kinema OÜ juhtimissüsteem vastab rahvusvaheliselt tunnustatud kvaliteedijuhtimissüsteemi standardi ISO 9001 nõuetele.

ISO 9001 standardi põhimõtete rakendamine aitab tõsta Kinema OÜ’s töö tulemuslikkust kliendikesksuse, protsessikeskse ja süsteemse juhtimise, inimeste kaasamise, süsteemi pideva parendamise ja faktidel põhineva otsustamisprotsessi läbi. Sertifitseeritud tegevusalad: Tõstuste, voldikuste ja metallkonstruktsioonide tootmine. Laadimisseadmete ja läbipääsusüsteemide müük, paigaldus ja hooldus.

Kinema OÜ juhtimissüsteem on tunnistatud Bureau Veritas Eesti OÜ audiitorite poolt vastavaks kvaliteedijuhtimissüsteemi standardite ISO 9001 nõuetele. Juurutusprojekti kaasrahastas Euroopa Sotsiaalfond. Juurutusprojekti läbiviimine toimus perioodil 14.12.2010 – 31.05.2011.