Korjaus ja huolto

12160

Maris Jõgisoo

Tõstuksed ja laadimissillad on meie ettevõttes kauba ümberlaadimise operatsioonide jaoks igapäevaselt kasutusel. Nende laitmatu toimimine on kriitilise tähtsusega, igasugune ootamatu rike tähendab ajakadu. Hooldamata seadmete puhul võivad rikked olla tavapärasest tõsisemate tagajärgedega. Kinema tehnikud reageerivad alati kiiresti. Meil on olemas suurepärane otsekontakt, kelle käest saab abi ka siis, kui tal endal koheselt tulla ei ole võimalik. Teinekord saabki olukord lahendatud distantsilt saadud näpunäidete abil.

Maris Jõgisoo
Kvaliteedijuht / Katoen Natie Eesti AS
Hilding anders

Kasper Peder

Igapäevaste tööde käigus sai üks uks kannatada. Kinema reageerimisaeg vastas ootustele, ukse parandamine käis kiiresti ning lisaks sellele uksele vaatas tehnik ka teised uksed üle ja teostas vajalikud hooldustööd. Meie oleme igati rahul.

Kasper Peder
Laojuhataja / Hilding Anders
Smarten Logitics AS

Smarten Logitics AS

Tõstuste, laadimissildade regulaarne hooldus ja hea töökord on meile kriitilise tähtsusega. Töökatkestus, mis on tingitud seadmete ootamatutest riketest tingib meile palju ebamugavusi, halvimal juhul ka sadadesse eurodesse ulatuvaid kulusid. Seadmete hooldus- ja remondipartneriks oleme valinud Kinema põhjusel, et oleme rahul hinna ja kvaliteedi suhtega, reageerimiskiirusega ja üldise klienditeenindustasemega. Kinema tehnikutega sujub koostöö hästi. Alati oleme saanud professionaalse abi ja nõu.

Hannes Oks
Logistikadirektor / Smarten Logitics AS
Ehituse ABC

Optimera

Meie soov on tagada oma töötajate ja klientide turvalisus tõstuste, rulluste ja liuguste kasutamisel Ehituse ABC kauplustes. Regulaarsete hooldustega aitab Kinema tagada uste tehniline heakord ja tööprotsesside ladus toimimine meie müügikohtades. Kinema peale saame alati loota – töö teostatakse õigeaegselt ja kvaliteetselt.

Artjom Tshibissov
Laojuhataja / Optimera Estonia AS
Tartu agro

Tartu Agro

Kasutame veisefarmis igapäevatöös valdavalt tehnikat ning meie töö oleks oluliselt häiritud kui masinad ei pääseks tõstukse rikke tõttu liikuma. Rikete vältimiseks investeerime uste regulaarsesse tehnohooldusesse. Ka avarii olukorras on Kinemas tagatud kiire abi. Kiitused meie pikaajalise kogemusega tehnikule, kes on korrektne ja viisakas.

Valmar Nukk
Vorbuse farmi loomakasvatusspetsialist / Tartu Agro AS