Remont ja hooldus

Helista

Hooldusleping

Ülestõstetav sektsioonuks on suur ja raske toode, mis liigub tänu torsioonvedrudele, mis omakorda on suure pinge all. Tulenevalt suurtest pingetest liikumisel vajab selline toode regulaarset hooldust nii nagu ka iga muu liikuv toode.

Kinema poolt pakutav hooldus selles seisnebki, et meilt ostetud uks või muu toode töötaks võimalikult kaua ning tõrgeteta. Hooldusleping on ideaalne viis kindlustamaks maksimaalne töökindlus mõistliku hinnaga. Võite olla kindlad, et teie uksi hooldatakse vastavalt tootja juhistele ning ootamatuid kulutusi ei esine.

Sõlmides hoolduslepingu käib meie tehnik regulaarselt tooteid hooldamas tagades sellega seadmete stabiilse ning pikemaajalise töö. Hooldustööde sagedus oleneb ukse kasutustihedusest. Regulaarne hooldus ei taga ainult ukse ja läbipääsusüsteemi tõrgeteta töö, vaid ka garanteerib tule- ja turvaohutuse. Tihti kaasneb hooldusvisiidiga ka seadmete korduvkoolitus või kasutusalastele küsimustele vastamine. Lisaks saavad hooldulslepinguga kliendid allahindlust varuosadele ja töötunnile ning hoolduslepinguga klientide väljakutsed on tähtsusjärjekorras esimesed.

Eri tootegruppidele mõeldud hoolduslepingud

Eragaraažiukse hooldus
Tööstushoone uste ja laadimistehnika hooldus
Läbipääsusüsteemide hooldus
(parkimine, väravaajamid, tõkkepuud)
“Kõik ühes” hooldus

NB! Hooldust saab tellida ka ilma hoolduslepinguta.

Millal ma Kinemale helistada võin?

Kinema hoolduse lühinumbril vastab tööaegadel meie hooldusoperaator, kes Teie poolt tehtud päringu registreerib ja selle tehnikule vajadusel edasi suunab. Helistada võib ka töövälisel ajal, mil on valves tehnik, kes annab telefoni teel nõu ning vajadusel sõidab kohale, et rike likvideerida.

Lühinumbril 12160 helistades registreeritakse kõik kõned ning abi saabub 24 h jooksul sõltuvalt objekti asukohast.

Kõik meie hooldusteenused on individuaalsed ja on suunatud just Teile.

 

TUTVU ÜLDTINGIMUSTEGA SIIN