Garaažiukse automaatika

30 aastat kogemust
18 abivalmis tehnikut
16 00 hooldus- ja remonttööd aastas

Automaatika garaažiustele

Garaažiukse kasutamisele lisab mugavust ja turvalisust automaatne avamine ja sulgemine. Kinema pakub garaažiustele FAAC automaatikat. Tegemist on Itaalias toodetud kvaliteetse elektrimootoriga, mida iseloomustab töökindlus, kasutajasõbralikkus, kõrge kvaliteet ning suure kulumiskindlusega materjalid. Ühtlasi on FAAC kasutusele võtnud mitmeid tehnilisi uuendusi nagu innovaatiline lahendus ukse avamiseks hädaolukordades ja elektrimootori lukustus.

Garaažiukse automaatika paigaldatakse lakke ning ühendatakse uksega rihmsiini abil. Rihmsiin tagab ukse vaikse töötamise. Ajam on varustatud start-stopp funktsiooniga, mis tagab ukse avamise ja sulgumise hetkel sujuva liikumise. Kuna mootor töötab elektriga, tuleb selle vahetusse lähedusse paigaldada voolupistik.

garaažiukse automaatika

Töökindlus, funktsionaalsus ja kõrge kvaliteet

Garaažiuste automaatikat saab juhtida mitmel erineval viisil:

  • Puldiga – enimlevinud lahendus ukse seest või väljast avamiseks.
  • Mobiiliäpiga – modernne ja innovaatiline lahendus ukse avamiseks sõltumata kasutaja asukohast. Võimaldab eemalt kontrollida ukse staatust.
  • Telefoniga helistades – mugav võimalus ukse avamiseks, sõltumata kasutaja asukohast. Sobib kasutamiseks ka nuputelefoniga. (GSM lahendus, automaatikasse on paigaldatud SIM-kaart).
Garaažiuks_Kinema_2

Tead, mida soovid?