fbpx

Ettevõttest

32 aastat kogemust
21 abivalmis tehnikut
16 00 hooldus- ja remonttööd aastas

Organisatsioon

Kinema. Omade ja võõraste vahel.

Kinema OÜ pakub klientidele Euroopa juhtivate tootjate valmistatud tooteid ja teenuseid. Meie tootevalikus on üksnes sellised tooted, mida ka ise soovime osta.

Meie organisatsiooni kultuur on kliendile orienteeritud. Oleme selle saavutanud usalduse, vastastikuse austuse ja avatuse kaudu. Soovime olla parim ja esimene valik oma kliendile, valime hoolikalt koostööpartnereid ja allhankijaid.

Ausus, täpsus, lubadustest kinnipidamine, kõrge kvaliteet ja kiired lahendused, mis vastavad kliendi vajadustele – need on märksõnad, mida hindame nii enda kui ka oma koostööpartnerite juures.

Klaukse tee 1

Pidev areng

Meie investeeringud tehnoloogiasse, inimestesse ning turundusse on taganud ettevõttele järjepideva arengu, mille tulemusena oleme saavutanud kindla turuliidri positsiooni Eestis ja stabiilselt ning eesmärgikindlalt areneva ettevõtte maine välisturgudel.

Oleme Kinemast loonud ettevõtte, mis on usaldusväärne partner nii klientidele kui ka hankijatele. Meie suurim vara on meie töötajad, kellele pakume eneseteostust ning arenemisvõimaluste rohket töökeskkonda.

Würth
Kinema MISSIOON

Meie missioon on olla esimene valik tõstuste ja läbipääsusüsteemide täislahenduste pakkujana Eestis. Missiooni täitmisel väärtustame oma toodete töökindlust, turvalisust ja innovaatilisust ning hooldus- ja remonditööde üle-eestilist kättesaadavust. Oleme omal alal suurima hooldustiimiga ettevõte, tagades ööpäevaringse operatiivsuse.

Kinema VISIOON
  • Olla tugeva brändiga Eesti ettevõte, kes on klientide esimeseks valikuks tööstuslike avatäidete ja läbipääsusüsteemide tarnijana nii Eestis kui Soomes.
  • Olla oma valdkonnas parima järelteenindus-meeskonnaga ettevõte Eestis. Märksõnadeks: kiirus, usaldus, turvalisus.
  • Olla oma valdkonnas kiireim ja kliendisõbralikum müügiettevõte Soomes.
  • Luues Kinema meeskonnale atraktiivse töökeskkonna, suudab meeskond tegutseda innovaatiliselt, pakkudes seeläbi meie klientidele hea disainiga, mugavaid, turvalisi ja kompaktseid lahendusi, mis toovad naeratuse nii meie kui klientide näole.

Töökoht Kinemas

Meie staažikas kollektiiv on aidanud Kinemal jõuda üheks juhtivamaks ettevõtteks tööstuslike tõstuse ja laadimissildade valdkonnas.

  • Austame kõiki oma kolleege, soodustame tervislikke eluviise ning keskkonda väiksema jalajälje jätmist.
  • Väärtustame iga tiimiliikme oskusi ja teadmisi – need on Kinema tugevuseks ja edasiseks arenguks kriitilise tähtsusega.

Kui tunned, et oled tegija müügirindel või kuldsete kätega aitamaks hoida meie klientide garaažiuksed, tööstuslikud tõstuksed, laadimissüsteemid ja muud seadmed parimas korras, anna meile endast märku.

6b74977c1838bf7b5a32091531578166

Liitu Kinema uudiskirjaga