Ettevõttest

30 aastat kogemusi
17 abivalmis tehnikut
16 000 hooldus- ja avariitööd aastas

Organisatsioon

Kinema. Omade ja võõraste vahel.

Kinema OÜ pakub klientidele Euroopa juhtivate tootjate valmistatud tooteid ja teenuseid. Pakume oma klientidele üksnes selliseid tooteid, mida ka ise soovime osta.

Meie organisatsiooni kultuur on kliendile orienteeritud. Oleme selle saavutanud usalduse, vastastikuse austuse ja avatuse kaudu. Selleks, et saaksime olla parim ja esimene valik oma kliendile, valime hoolikalt koostööpartnereid ja allhankijaid.

Ausus, täpsus, lubadustest kinnipidamine, kõrge kvaliteet ja kiired lahendused, mis vastavad kliendi vajadustele – need on märksõnad, mida hindame nii enda kui ka oma koostööpartnerite juures.

Klaukse tee 1

Pidev areng

Meie investeeringud tehnoloogiasse, inimestesse ning turundusse on taganud ettevõttele järjepideva arengu, mille tulemusena oleme saavutanud kindla turuliidri positsiooni Eestis ja stabiilselt ning eesmärgikindlalt areneva ettevõtte maine välisturgudel.

Oleme Kinemast loonud ettevõtte, mis on usaldusväärne partner nii klientidele kui ka hankijatele. Meie suurim vara on meie töötajad, kellele pakume eneseteostust ning arenemisvõimaluste rohket töökeskkonda.

Würth
Kinema MISSIOON

Meie missioon on olla esimene valik tõstuste ja läbipääsusüsteemide täislahenduste pakkujana Eestis. Missiooni täitmisel väärtustame oma toodete töökindlust, turvalisust ja innovaatilisust ning hooldus- ja remonditööde üle-eestilist kättesaadavust. Oleme omal alal suurima hooldustiimiga ettevõte, tagades ööpäevaringse operatiivsuse.

Kinema VISIOON

Olla tugeva brändiga Eesti ettevõte, olles esimene valik tööstuslike avatäite konstruktsioonide ja läbipääsusüsteemide pakkujana.

Olla oma valdkonnas parima remondi- ja hooldusmeeskonnaga ettevõte Eestis.

Juhtida innovatsiooni ja pakkuda hea disainiga, mugavaid, turvalisi ning kindlaid komplektseid lahendusi, mis loovad lisaväärtust meie kliendile.

Pakkuda atraktiivset töökeskkonda meie töötajatele.

Ajalugu

1992

Kinema OÜ asutamine. Eesti erakapitalil põhinev ettevõte, mille eesmärk oli müüa Taani tootja Nassau ülestõstetavaid uksi Eesti turul.

1996

Tootmisüksuse loomine Viljandisse. Alustati ise ülestõstetavate sektsioonuste tootmisega.

1997

FAAC toodete ainuesindusõiguse saamine Eestis

2010

Soome tütarettevõtte asutamine toetamaks juba 8 a toimunud eduka koostöö arengut

2011

Kinema juhtimissüsteem vastab rahvusvaheliselt tunnustatud kvaliteedijuhtimissüsteemi standardi ISO 9001 ja keskkonnajuhtimissüsteemi standardi ISO 14001 nõuetele.

2012

Üleminek paberivabale hooldustööde üleandmisele

2013

Kinema uste tootmine kolib Euroopasse

2014

Kinema sisemise filosoofia täpsustumine ja kirja panemine

2018

Uuenes masinapark, et jõuda kõikide klientideni üle Eesti

2019

Tooteportfellis uued tuletõkkeuksed

2020

Panus taastuvenergiasse – päikeseelektrijaama rajamine

2021

Uus ettevõtmine robootika näol – Kinemarobotics.eu

Töökoht Kinemas

Meie staažikas kollektiiv on aidanud Kinemal jõuda üheks juhtivamaks ettevõtteks tööstuslike tõstuse ja laadimissildade valdkonnas. Austame kõiki oma kolleege, soodustame tervislikke eluviise ning keskkonda väiksema jalajälje jätmist. Väärtustame iga tiimiliikme oskusi ja teadmisi – need on Kinema tugevuseks ja edasiseks arenguks kriitilise tähtsusega. Kui tunned, et oled tegija müügirindel või kuldsete kätega aitamaks hoida meie klientide garaažiuksed, tööstuslikud tõstuksed, laadimissüsteemid ja muud seadmed parimas korras, anna meile endast märku.

6b74977c1838bf7b5a32091531578166