fbpx

 

Tööstusuksed on oluline osa igas tööstus-, kaubandus- ja tootmisettevõttes. Tööstusuksed on enamat kui lihtsalt sissepääsud; nad on kriitilised komponendid, mis tagavad sujuva ja turvalise tööprotsessi.

Meie ulatuslik valik hõlmab erinevaid uksi alates kiirrrullustest ja tõstustest kuni tuletõkkeusteni, mis on loodud vastama konkreetsetele vajadustele nagu turvalisus, kiire juurdepääs, tulekindlus ja energiatõhusus. Olgu tegemist suure ladustamisala, tootmisliini, autotöökoja või kaubanduskeskusega, meie kvaliteetsed tööstusuksed on loodud kestma ja toetama teie ettevõtte igapäevast tegevust.

Aitame teil leida lahenduse, mis sobib kõige paremini teie unikaalsete vajadustega.

Tõstuksed

Tööstusliku tõstukse valimisel on ülioluline tõstukse tõstetüüp, kuna õige toode optimeerib logistikaprotsesse ja vähendab kulusid.

Tõstuks on kõige levinum lahendus tööstushoonete välisavadele. Tõstuks parandab tööstushoone väljanägemist, annab tugeva ja kindla kaitse, sellel on head isolatsiooniomadused. Tõstukse kasutamine on ohutu ja lihtne.

Kinema tootevalik pakub lahendusi enamjaolt igaks olukorraks. Kliendi soovi kohaselt saame vajadusel projekteerida ja pakkuda eritellimusel tehtud lahendusi, mis rahuldavad ka keerukamaid erinõudmisi turvalisuses järeleandmisi tegemata.

Tõstuksed

Tuletõkkeuksed

Tuletõkkeuksed on mõeldud avatäideteks tulepüsivusnõuetega ruumidele ja hoonetele.

Kinema tuletõkkeuksed pakuvad kaitset ja on usaldusväärsed, selliseid uksi kasutatakse erinevates tööstus- ja ühiskondlikes hoonetes. Kõrgete nõudmistega terasest tuletõkkeuksed on standardlahendusena viimistletud pulbrilise alusvärviga.

PERH parkimismaja-tuletõkkeuks

Kiirrulluksed

Kiirrulluksed sobivad sise- ja välistingimustesse. Uuringud on näidanud, et kiirrulluksed mõjutavad oluliselt tööstushoonetes tarbitud energia hulka. Kiirrullustele kohandatud lahendused sobivad erinevatele tööstusettevõtetele, toiduainetööstusele.

Õhutihedad kiirrulluste lahendused vastavad ka tolmuvaba keskkonnaga ettevõtete kõrgendatud nõudmisetele.

Kiirrulluksed

Automaatika

Meie valikus on tuntud Euroopa tootjate lahendused, mis lihtsustavad erinevate läbipääsusüsteemide kasutamise automatiseerimist – tõstuste automaatikad, tõkkepuud, erinevate väravate automaatikad, vastuvõtjad, fotosilmad, nutilahendused.

Automaatika

Laadimissüsteemid

Laadimissüsteeme kasutatakse laopõranda ja veoki laadimispinna vaheliste kõrguseerinevuste tasandamiseks. Laadimissüsteemid võimaldavad paremini ära kasutada siseruumi, on turvalised, valmistatud enamasti terasest ning varustatud mugavate ning ohutute juhtimissüsteemidega.

Kinema tugeva kandevõimega laadimissüsteemid on võimelised kohanduma sõidukite kõrguseerinevustega peale- ja mahalaadimise ajaks, olles täielikult toestatud ka horisontaalses asendis.

Tõstuksed ja laadimissillad koosnevad paljudest komponentidest, juba uue hoone projekteerimisel või vanade uste väljavahetamisel tasub konsulteerida eksperdiga, kaardistamaks oma vajadused ja
töö protsessid.

Laadimissüsteemid

Parkimissüsteemid

Parkimissüsteemide rajamine on lihtsaim viis piirata sõidukite ligipääsu territooriumile. Tänapäevased parkimissüsteemid on distantsilt juhitavad, vastupidavad liiklusvahenditega kokku puutumisel ning ilmastikukindlad. Parkimissüsteeme paigaldatakse  välisriikide saatkondade, riiklike asutuste ja hoonete alade turvamiseks, tundlike alade sisse- ja läbisõidu piiramiseks ning kaitseks.

Parkimissüsteemid

Liitu Kinema uudiskirjaga