fbpx

Tööstuslikud laadimissüsteemid

32 aastat kogemust
21 abivalmis tehnikut
16 00 hooldus- ja remonttööd aastas

Laadimissüsteeme kasutatakse laopõranda ja veoki laadimispinna vaheliste kõrguseerinevuste tasandamiseks. Laadimissüsteemid võimaldavad paremini ära kasutada siseruumi, on turvalised, valmistatud enamasti terasest ning varustatud mugavate ning ohutute juhtimissüsteemidega.

Laadimissüsteemid koosnevad sillast ja platvormist, mille tagaosa toetab laadimispinna kõrgusel asuv liigend ning eesosal paiknev teleskoop. Kinema teleskoopkeelega sillad loovad lahti tõmmatud olekus astmevaba ühenduse laadimispinna ja veoki pinna vahele, kohanduvad kalde all veoki laadimispinnaga, muudavad külje suunas kuju ja paigutuvad stabiilselt servaga veoki laadimispinnale.

Würth_laadimismaja

Kinema tugeva kandevõimega laadimissüsteemid on võimelised kohanduma sõidukite kõrguseerinevustega peale- ja mahalaadimise ajaks, olles täielikult toestatud ka horisontaalses asendis. Laadimissüsteeme juhitakse elektrooniliselt hüdraulikasilindrite abil.

Teleskoop-laadimissüsteemidel on võimalik kasutada mitut väljaulatuvat osa ja keele laiust, mis aitab automaatselt reguleerida kitsama laadimispinnaga veokite ettevalmistust laadimistöödeks. Laadimissüsteemid on projekteeritud ja valmistatud maksimaalsel ohutustasemel töötamiseks tingimusel, et järgitakse ohutusjuhiseid. Laadimissüsteeme tohivad kasutada üksnes vastava väljaõppega töötajad.

Rukki 1_Smarten

Tead, mida soovid?

Käärtõstukid

Käärtõstukid on mõeldud kaupade ja toodete tõstmiseks ladudes või tootmises eri tasapindade vahel. Käärtõstuki eeliseks on sujuv liikumine, võimalus käärtõstuki peatamiseks igas asendis ja soodne hind, võrreldes kaubaliftidega.

Pakume oma klientidele Rootsi firma Marco käärtõstukeid. Marco on suurim Skandinaavia käärtõstukite tootja, kelle pikaajaline kogemus tagab käärtõstukile tippkvaliteedi ja mugava kasutuse.

Käärtõstuk
käärtõstuk_1-1wvavjv5v864r1xo9gpeh8dkktes3u0g2wuvvgh2v1pg

Laadimissillad

Laadimissildu kasutatakse laopõranda ja veoki laadimispinna vaheliste kõrguserinevuste tasandamiseks. Laadimissilla valikul tuleks arvestada oma igapäevaseid vajadusi ja võtta arvesse hoone projekti, liikluse intensiivsust, sõidukite liike ja kõrgusi ning laadimiseks kasutatavate tõstukite omadusi.

Pakume laia valikut laadimissildu, mis on valminud koostöös Euroopa parimate tootjatega ning varustatud parimate omadustega.

Laadimissillad

Laadimistihendid

Laadimisalade tihendamisele esitatakse järjest kõrgemaid nõudmisi. Laadimistihend tagab kaupade pideva ilmastikukaitse kogu peale- ja mahalaadimise protsessi jooksul, vähendab soojusenergia kadusid ning takistab tõmbetuule teket.

Laadimistihendid on mõeldud tootmishoonetele ja logistikakeskustele, need paigaldatakse tõstuste ette, laadimismajade avadesse või tootmishoonete seintele.

Laadimistihend

Laadimiskeeled

Laadimiskeeled on igaks otstarbeks sobivad laadimise abivahendid, mis aitavad laadimissilla puudumisel kaupa laadida. Laadimiskeeled on mõeldud ettevõtetele, kes soovivad tagada mugava ja ohutu kaupade mahalaadimise kaubaautost laadimissillale või estakaadile.

Kaupa maha laadides väheneb kaubaauto mass ning kaubaruum tõuseb kõrgemale. Laadimiskeeled reguleerivad automaatselt kõrgust, tagades ühtlase ühenduse kaubaauto ja laadimissilla või estakaadi vahel kogu laadimisprotsessi jooksul.

Laadimiskeeled1

Liitu Kinema uudiskirjaga