Tööstuslikud voldikuksed

30 aastat kogemust
18 abivalmis tehnikut
16 00 hooldus- ja remonttööd aastas

Uskumatult töökindlad

Voldikuksed on mõeldud avatäideteks tööstus- ning ühiskondlikes hoonetes. Kui ukseava kohal puudub vaba ruum tõsteukse avamiseks on üheks lahenduseks voldikuks.

Voldikuksed on soojapidavad ning sobivad hoone sise- ja välisusteks. Soojakao vähendamiseks külmal aastaajal saab voldikut avada ka osaliselt.

ISOMAX unikaalsed tööstuslikud voldikuksed on tavapärasest kõrgema soojusisolatsiooni väärtusega, muutumatu tehnilise spetsifikatsiooniga ja uskumatult töökindlad. Termokaitse tehnoloogia ja uue struktuuriga paneelid täiendavad tööstuslikke voldikuksi kaasajastatud isolatsiooniomadustega, säilitades uste töökindla konstruktsiooni, vastupidavuse ja tuulekoormuse.

Voldikuksed2

Voldikuks:

  • On kaetud värvitud terasplekiga ning täidetud soojustusmaterjaliga.
  • Paigaldatakse hoone välis- või siseseinale.
  • Avab ukselehed 90° või 180° nurga all.
  • On maksimaalse kõrgusega 10m ja valmistatakse vastavalt hoone mõõtudele.
  • On meie tootevalikus seitsmes standardvärvitoonis, vajadusel saab tellida ka eri toonides uksi.
Voldikuksed5

Automaatikaga avatav uks

Lisavõimalusena pakume automaatikaga avatavat ust, millel on hoovaga veosüsteem.

Ukse külgraamid on valmistatud tsingitud terasest, raamidel on tihendid ja reguleerimisavadega kronsteinid, et tagada ukse optimaalne reguleerimine paigaldamise ajal. Põrandakinnitusel on vasturaud ja nailonplastist piiraja. Klaaslehtede ja raamiga uks koosneb pulbervärvitud terasprofiil- raamist, mis on klaasitud turvaklaasi, kahekordse klaasi või terasest sandwich-paneelidega.

Voldikuksed

Voldikuks LIBRUM

Voldikuks LIBRUM on ideaalne suuremõõtmelistele ukseavadele. Eksklusiivse tsingitud terasest ülasiiniga liugsüsteem on varustatud ukselehtede deflektoriga. Ukselehtede hoiustamine sõltub nende arvust ja suurusest. Uksed avanevad ühele või mõlemale poole.

Reguleeritavad kanderullikud paigaldatakse tellitavate, 20mm diameetriga tihvtide abil. Elektrilise avamise tagab 380V kolmefaasiline või 220−230V ühefaasiline mootor, mis võimaldab elektrikatkestuse korral uksi käsitsi ketisüsteemi abil liigutada.

Uksepõranda siin on valmistatud tsingitud terasest, mille kuullaagritega rullikuid on lihtne reguleerida või asendada. Suurte koormuste tarbeks pakume vastupidavaid põrandarelsse.

Voldikuksed2

Voldikuste süsteem FLUX

Voldikuste süsteem FLUX on mõeldud uksepaneelide ühendamiseks kontrastpaneelide abil, mis on märkamatult peidetud EPDM-tihendite taha. Selline täiendus annab ustele spetsiaalse voldikefekti, säilitades ühtlase ja minimalistliku välimuse.

Eksklusiivsel ülasiinil on väiksem pearuumi vajadus (150 mm), uksele saab lisada automaatika ning seda on võimalik kasutada ka käsitsi koos valikulise elektriajamiga. Uks avaneb ühele või mõlemale poole, maksimaalne kõrgus on 10m.

Voldiksuksed_flux

Voldikuks EXIT

Voldikuks EXIT on ühe või kahe ukselehega uks, mis on valmistatud 52mm paksusest soojustatud paneelist. Toodetud alumiiniumraamist ja standardina värvitud musta pulbervärviga. Uks on kiiresti ja lihtsalt paigaldatav. Ukse lukusüsteem on varustatud lingi ja silinderluku ning paanikapoomiga.

Voldiksuksed_exit

Tead, mida soovid?