fbpx

KKK – Korduma kippuvad küsimused

32 aastat kogemust
21 abivalmis tehnikut
16 00 hooldus- ja remonttööd aastas
Kas te müüte soojustatud uksi? Kui paks on tavaliselt ukseleht?

Kõik Kinema valikus olevad uksed on soojustatud. Standardina on paneeli soojustuse paksus 40mm. Vastavalt vajadusele ja soovile on võimalik tellida tõstukse 60mm paksuse soojustusega.

Kas Kinema valikus on standardmõõduga uksed?

Nii nagu ei ole olemas standardmõõduga hooneid, ei ole Kinema valikus ka standardmõõduga uksi. Kõik uksed valmivad kliendile ja tema vajadusetele/soovidele/nõudmistele vastavalt. Nii saab kindel olla, et igale avale leidub sobiv ja hästi töötav uks.

Mis mõõduga ma peaksin ava tegema, kui soovin "tavalist" garaažiust?

Garaaži ava planeerides ja ette valmistades tuleb silmas pidada eelkõige garaaži otstarvet. Mõelge hästi läbi, milline peab olema garaaži funktsionaalsus. Kas soovite hoida garaažis ühte või mitut sõidukit? Kas soovite, et lapsed oma sõiduvahenditega pääsevad vabalt liikuma, ilma autosid vigastamata jne. Kinema spetsialistid aitavad kaasa mõelda ka juba siis, kui olete veel planeerimise etapis.

Kui raske on ust tõsta, kas mu naine jõuab seda teha?

Hästi hooldatud uks liigub hoolimata oma kaalust hästi ja kergelt. Kui on kahtlus, et keegi peres ei jaksa ust liigutada, siis mõistlik on paigadada automaatika, mis ise ukse avab. Lapsed ei tohiks kindlasti ise tõstuksi avada ja sulgeda.

Kas automaatikat saab hiljem ka lisada?

Automaatika saab lisada uksele ka hiljem. Paigaldamise tingimuseks on piisav üla- või küljeruum.

Kas saate valmistada ukse kliendi valitud toonis?

Ukse paneelidel on lai standardvärvide ja pinnaviimistluste valik. Kui nende hulgast sobivat ei leia, siis saame paneelid värvida vastavalt kliendi soovitule RAL või NCS toonikaardi järgi.


Liitu Kinema uudiskirjaga