fbpx

Agrisüsteemid

32 aastat kogemust
21 abivalmis tehnikut
16 00 hooldus- ja remonttööd aastas

Lahendused igale avale – uksed ja katted põllumajandushoonetele

Põllumajndustootjatel ja loomakasvatajatel on mitmeid väljakutseidhoonete ja rajatiste ehitamisel – kuidas leida tasakaal funktsionaalsuse, vastupidavuse, keskkonnasõbralikkuse ja kulutõhususe vahel. Energiakulude kontorlli alla hoidmiseks ja igapäevaste tegevuste lihtsustamiseks on õigete toodete valimine oluline.

Agri Kate

Tuulekaitsevõrke kasutatakse eelkõige põllumajanduslikes hoonetes, loomade kaitseks tuule ja vihma eest lautades, tallides ja hoidlates. Agri kattega kaetud avad pakuvad efektiivset kaitset ilmastikuoludele, kuid lasevad hoonesse õhku ja valgust. Võrreldes presendist kattega on agri kate ajale vastupidavam ega vaja hooldust. UV-kaitsega ja alati õiges mõõdus valmistatud katted on täpsete ääristega, võimaldades katet pingutada just sinna, kuhu vaja.

  • Agri kate peab vastu väga tugevale tuuletõmbele, püsides paigas ka tormise talveilmaga.
  • Toote valmistamisel kasutatavad kangad on testitud põhjamaistes oludes kasutamiseks.
  • Konstruktsioon lubab katte ava ülaserva kokku kerida, võttes seejärel minimaalselt ruumi.

Tooted valmistatakse konkreetse ava mõõte silmas pidades.

agri-kate

Agriuksed

Agri uksi kasutatakse enamasti tingimustes, kuhu tavapärane tõstuks ei mahu. Näiteks saab agri ukse paigaldada seina välisküljele kui seespool selleks ruum puudub, kasutades täielikult ära kogu ukseava laiuse ja kõrguse. Agri uks on vastupidav nii tugevale tuulele kui ka kõrvetavale päikesele.

Agri uste ülitugevad kangad on konstrueeritud Põhjamaade talviseid tingimusi silmas pidades.

Agri uksi valmistatakse üksnes vastavalt tellija mõõtudele.

  • Agri uksed on äärmiselt kerged. Tänu hoolikalt valitud kangale saab neid uksi edukalt kasutada ka ventilatsiooni eesmärgil.
  • Uksed avanevad alt ülespoole. Meie tootevalikusse kuuluvad vintsiga ja elektriliselt avatavad agri uksed on täiustatud horisontaalsete jäikussektsioonidega.
  • Ukse koguraskust kannab ülemine võll. Uks liigub piki alumiiniumist külgsiine ja on kaitstud liigse kulumise eest spetsiaalsete tihenditega.
  • Ust liigutab toru võlliotsamootor, mida juhitakse käsitsi või kaugjuhtimispuldi abil.
agri_uksed-
agri_uksed-

Agri ventilatsioonisüsteemid

Agri ventilatsioonisüsteemid on mõeldud lautadesse kvaliteetse kliima loomiseks, kuivõrd õhu kvaliteedil on suur tähtsus loomade hea tervise ja produktiivsuse tagamisel. Agri ventilatsioonisüsteemides kasutusel olevate kardinate ja tuuletõkkevõrkudega saab reguleerida pealevoolu õhu hulka täpsemalt kui akendega ning kaitsta loomi otsese tuule eest.

Agri ventilatsioonisüsteemi saab ühildada automaatikaga, mis vastavalt välisõhule reguleerib siseõhu temperatuuri ja õhu pealevoolu hulka. Agri ventilatsioonisüsteem aitab tagada loomade hea tervise ja elutingimused tänu ilmastikukindlatele vastupidavatele materjalidele.

  • Ventilatsioonisüsteemide puhul kasutatakse peamiselt alt- ja ülalt avamise funktsioone.
  • Meie tootevalikus on keskrulliku süsteemiga variante, mille abil saab katta suuremaid avasid.
  • Kõiki süsteeme on võimalik paigaldada koos temperatuuri-, tuule- ja vihmasensoritega, et muuta kogu automaatika veelgi mugavamaks.
agri_vent-

Tead, mida soovid?


Liitu Kinema uudiskirjaga