Tööstuslikud tuletõkkeuksed

30 aastat kogemust
18 abivalmis tehnikut
16 00 hooldus- ja remonttööd aastas

Kõrgete nõudmistega terasest tuletõkkeuksed

Kinema tuletõkkeuksed pakuvad kaitset ja on usaldusväärsed, selliseid uksi kasutatakse erinevates tööstus- ja ühiskondlikes hoonetes erinevate tsoonide eraldamiseks.

Kõrgete nõudmistega terasest tuletõkkeuksed on standardlahendusena tsingitud või viimistletud pulbrilise alusvärviga.

Tuletõkkeuksed on mõeldud avatäideteks tulepüsivusnõuetega ruumidele ja hoonetele. Kinema pakub metalltuletõkke liuguksi, mis vastavad EI15; EI30; EI45; EI60; EI90 ning EI120 tuletõkke nõuetele.

Tuletõkke sektsioonuks_1
Tuletõkke sektsioonuks_2

Uks valmistatakse vastavalt ava mõõtudele

Kõik uksed valmistatakse vastavalt konkreetsetele ava mõõtudele. Metalltuletõkke liugukse sisse saab valmistada läbikäiguukse, mis on varustatud lukustusega lingi või paanikapoomiga, lähtuvalt evakueerivate inimeste arvust. Valmistame tuletõkkeuksi avadele kuni 16000 x 6000mm (laius x kõrgus).

Tuletõkkeliugukse paigaldamiseks on erinevaid võimalusi silluse külge või silluse alla kinnitamiseks. Ukse saab kinnitada ka tulepüsivusvärviga kaetud metallraamile.

Tuletõkke sektsioonuks_3

Ohutus on peamine

  • Kõik tuletõkkeliuguksed on varustatud magnetlukuga, mis hoiab ust tavapärases asendis avatuna ning päästab tuletõkkeliugukse lahti tulekahjusignalisatsiooni (ATS) aktiveerudes või tuleohu ilmnemisel.
  • Lähtuvalt hoone konstruktsioonilisest eripärast pakume nõuetele vastavaid tuletõkke tõstuksi tulepüsivusklassiga EI15; EI30; EI60.
  • Tuletõkketõstuksed liiguvad mootori abil ja on ühendatud hoone tulekahjusignalisatsiooni (ATS) süsteemiga.
  • Kõik Kinema tuletõkkeuksed vastavad kehtestatud tulepüsivusstandardile, kehtestatud nõuetele ning on varustatud vastavate sertifikaatidega.
Tuletõkke sektsioonuks

Tead, mida soovid?