fbpx

Tööstuslikud tuletõkkeuksed

32 aastat kogemust
21 abivalmis tehnikut
16 00 hooldus- ja remonttööd aastas

Kõrgete nõudmistega terasest tuletõkkeuksed

Tööstuslikud tuletõkkeuksed on spetsiaalsed uksed, mis on mõeldud takistama tule levikut hoonetes ja hoonesisestes ruumides. Need uksed on valmistatud spetsiaalsetest materjalidest, mis võivad vastu pidada kõrgetele temperatuuridele ja suitsule ning takistada nende levikut. Tööstuslikud tuletõkkeuksed on tavaliselt varustatud spetsiaalsete sulgurite ja tihenditega, mis takistavad tule ja suitsu levikut tulekahju korral.

Tööstuslikke tuletõkkeuksi kasutatakse kõikjal, kus on vajalik kaitsta inimesi, vara ja hoonet tulekahju eest. Need võivad olla kasutusel tööstushoonetes, kaubanduskeskustes, haiglates, hotellides, koolides ja muudes avalikes hoonetes. Tööstuslikud tuletõkkeuksed võivad olla osa tuletõrjesüsteemist või kasutatakse lihtsalt kaitseks eraldusseinte ja -korruste vahel. Need uksed võivad olla ka osa evakuatsiooniplaanist, et aidata inimestel põgeneda ohutult tulekahju korral.

Tuletõkkeuksed on mõeldud avatäideteks tulepüsivusnõuetega ruumidele ja hoonetele. Kinema pakub metalltuletõkke liuguksi, mis vastavad EI15; EI30; EI45; EI60; EI90 ning EI120 tuletõkke nõuetele.

Loe rohkem siit: https://kinema.eu/toostuslik-tuletokkeuks-kusimused-ja-vastused/

Tuletõkke sektsioonuks_1
Tuletõkke sektsioonuks_2

Uks valmistatakse vastavalt ava mõõtudele

Kõik uksed valmistatakse vastavalt konkreetsetele ava mõõtudele. Metalltuletõkke liugukse sisse saab valmistada läbikäiguukse, mis on varustatud lukustusega lingi või paanikapoomiga, lähtuvalt evakueerivate inimeste arvust. Valmistame tuletõkkeuksi avadele kuni 16000 x 6000mm (laius x kõrgus).

Tuletõkkeliugukse paigaldamiseks on erinevaid võimalusi silluse külge või silluse alla kinnitamiseks. Ukse saab kinnitada ka tulepüsivusvärviga kaetud metallraamile.

Tuletõkke sektsioonuks_3

Ohutus on peamine

  • Kõik tuletõkkeliuguksed on varustatud magnetlukuga, mis hoiab ust tavapärases asendis avatuna ning päästab tuletõkkeliugukse lahti tulekahjusignalisatsiooni (ATS) aktiveerudes või tuleohu ilmnemisel.
  • Lähtuvalt hoone konstruktsioonilisest eripärast pakume nõuetele vastavaid tuletõkke tõstuksi tulepüsivusklassiga EI15; EI30; EI60.
  • Tuletõkketõstuksed liiguvad mootori abil ja on ühendatud hoone tulekahjusignalisatsiooni (ATS) süsteemiga.
  • Kõik Kinema tuletõkkeuksed vastavad kehtestatud tulepüsivusstandardile, kehtestatud nõuetele ning on varustatud vastavate sertifikaatidega.
Tuletõkke sektsioonuks

Tead, mida soovid?


Liitu Kinema uudiskirjaga