fbpx

Töökoht Kinemas

32 aastat kogemust
21 abivalmis tehnikut
16 00 hooldus- ja remonttööd aastas

Kinema on läbinisti Eesti ettevõte

Oleme spetsialiseerunud tõstuste, laadimisseadmete ja läbipääsusüsteemide müügile, paigaldusele ja hooldusele. Meid iseloomustab kliendikesksus, mille oleme saavutanud usalduse, vastastikuse austuse ja avatuse kaudu.

Hindame kõrgelt täpsust, lubadustest kinnipidamist, kõrget kvaliteeti ja vajadustele vastavaid kiireid lahendusi – nii enda kui oma koostööpartnerite juures.

Kinema seisab tõeliselt selle eest, et maailm oleks turvalisem koht ja iga päev oleks meie kliendile parem.

TURULIIDER EESTIS

Meie investeeringud tehnoloogiasse ja tootearendusse, inimestesse ning turundusse on taganud ettevõtte järjepideva arengu, mille tulemusena oleme saavutanud kindla turuliidri positsiooni Eestis ja stabiilselt ning eesmärgikindlalt areneva ettevõtte maine välisturgudel.

Miks töötada Kinemas?

Oled alati orienteeritud sellele, kuidas saaks paremini ja veelgi ägedamalt?  Me püüdleme iga päev innovatsiooni ja uuenduste poole ning oleme teistest sammu ees.

Mitmekülgsed meeskonna- ja psühholoogilised koolitused, julgustav juhtkond.

Hindad iseseisvust aga mõistad siiski kui oluline on toetav ja tugev meeskond sinu ümber. Panustad meie ühtsesse tiimi nii oma teadmiste, kogemuste, kui ka avatud suhtumisega. Inspireerime üksteist heade mõtete ja tegudega.

 

Töökoht Kinemas

Tunne end hinnatud meeskonnaliikmena

Panustame töötajate hoidmisesse ja ühtsustunde tekitamisse läbi toredate koosviibimiste. Meie enam kui 40le töötajale meeldib siin, seda ilmestab ka pikk tööstaaž. Meile läheb korda Sinu arvamus, hindame läbipaistvust ja inimlikku suhtumist.

Töökoht KInemas

Vaata videost Kinema tehniku igapäevaseid töid ja tegemisi.

Töökoht Kinemas
Töökoht Kinemas
Meie meeskond kasvab pidevalt. Kui oled huvitatud töökohast Kinemas, aga hetkel ei leia infot vaba töökoha kohta, siis saada meile oma CV ja kirjuta, millisest töökohast oled huvitatud.


    Liitu Kinema uudiskirjaga