fbpx

Kiirrulluksed

32 aastat kogemust
21 abivalmis tehnikut
16 00 hooldus- ja remonttööd aastas

Tooted vastavad RoHS direktiivi nõuetele

Kiirrulluksed sobivad sise- ja välistingimustesse. Uuringud on näidanud, et kiirrulluksed mõjutavad oluliselt tööstushoonetes tarbitud energia hulka. Kiirrullustele kohandatud lahendused sobivad erinevatele tööstusettevõtetele, toiduainetööstusele.

Kuivõrd tööstushooned peavad vastama kõrgendatud energiasäästu nõuetele on kiirrulluste kasutamisel võimalik välistemperatuuri mõjutusi täielikult minimeerida. Ukse kiire avanemis- ja sulgemisaeg (1-2m/s) vähendab olulisel määral tuuletõmbust, aidates säilitada mugavamat sisekliimat. Õhutihedad kiirrulluste lahendused vastavad ka tolmuvaba keskkonnaga ettevõtete kõrgendatud nõudmisetele.

a141c0b1997f06a1cfc7057b7697ac33

Uks valmistatakse vastavalt ava mõõtudele

  • Kõik rulluksed on varustatud elektrimootoriga ning elektrikatkestuse korral käsitsi avatavad.
  • Voolukatkestuse korral töötavad kiirrulluksed akutoitel (UPS lahendus).
  • Kinema kiirrulluksed on vastupidavad, töökindlad ja kõrgendatud turvanõuetega (valikus on turvakardin, standardvarustusse kuulub õhuandur).
  • Kõrgendatud riskiga hoonetesse, kus võidakse kiirrullukse lehele või kangale otsa sõita pakume nn iseparanevaid kiirrulluksi, mis suudavad end ise kokku rullida ja liikuda siinidele esialgsesse asendisse, tagades tavapärase liikumise sulgumisel ja avamisel.
  • Kiirrulluste komplekti kuuluvad harjastihendiga metallprofiilid, mille horisontaalrull on valmistatud terasest ja alumine ukseäär alumiiniumist.
  • Kiirrulluksed on valmistatud standardvärvides: sinine, kollane, oranẑ, must, valge, punane, beež, hall. Pakume ka läbipaistvast kangast uksi.
  • Soovi korral saab ustele tellida valgusavad.
Kiirrulluksed

Ohutus on peamine

Kinema valib toormaterjale äärmiselt hoolikalt, suundudes aina enam taaskasutatavate materjalide poole. Meie tooted on täiesti pliivabad ja vastavad RoHS direktiivi nõuetele.

Uksed on valmistatud PVC-st, valida on erineva paksusega materjalide vahel. Kui ust kasutatakse sageli, mängivad olulist rolli isolatsioon, ukse avanemise-sulgemise kiirus ja avanemise kõrgus. Energiasäästu eesmärgil saab automaatse sulgumisfunktsiooniga kiirrulluksi avanema seadistada ka poole peale.

Kõik automaatuksed, sh kiirrulluksed vastavad Euroopa ohutusstandardile EN 13241-1, millega on tagatud uste ohutu igapäevane kasutamine, kokkupanek ja hooldus.

Kiirrulluksed

Tead, mida soovid?


Liitu Kinema uudiskirjaga