fbpx

Küsi endale garaažiuks hea hinnaga:


* Ülestõstetav Garaažiuks avale  2750×2130
* Hind ei sisalda paigaldust ega transporti
Hind 590.- + km

Mis on garaažiuks?

Garaažiuks on suur uks, mis katab ava, mille kaudu auto garaaži siseneb ja sealt väljub. Elamute jaoks on 3 peamist tüüpi uksi, mille hulgast valida – sektsioonidest ülestõstetavad uksed, käänduksed ja rulluksed. Üks peamisi viise, kuidas ülaltoodud kolme tüüpi uste vahel vahet teha, on nende avanemisviis.

Kinema valikus on peamiselt sektsioonidest koosnevad ülestõstetavad garaažiuksed. Uks on jagatud erinevateks paneelideks või sektsioonideks. Tavaliselt koosneb uks 4-5 paneelist. Uksed avanevad horisontaalselt lae alla ja võtavad vähe ruumi.

Uksed sobivad nii eramute kui korterelamute garaažidele.

Kinemast saad kogu teenuse mugavalt: garaažiukse, paigalduse ja hoolduse. Juurde vali automaatika, puldid ja nutikad lahendused ukse avamiseks.
Garaažiuks
Garaažiuks
Garaaziuks
Garaaziuks
Garaaziuks
Garaaziuks
garaaziuks
Garaaziuks
Garaaziuks
Garaažiuks
Garaažiuks
Garaažiuks_Kinema
Garaažiuks_Kinema_1
Garaažiuks_Kinema_2
Garaaziuks
Garaaziuks
Garaaziuks
Garaaziuks
Garaaziuks
R6A1796_DxO

Garaažiukse tehnilised omadused:

 • Garaažiukse paneeli paksus on 40 mm. Paneel on pulbervärvitud kuumtsingitud terasplekist, mis on täidetud freoonivaba polüuretaanvahuga. Sellise paksusega paneel on meie kliimatingimustes kasutamiseks optimaalne.
 • konstruktsioon on valmistatud tsingitud terasest elementidest
 • ukseleht liigub siinides ja asetub avanedes lae alla horisontaalselt
 • uks on isoleeritud tihenditega igast küljest, tihendid on valmistatud ilmastikukindlast EPDM-kummist
 • paneelid on disainitud nii, et ukse liikumisel pole võimalik sõrmi paneelide vahele jätta (näpukaitsega paneel)
 • Ust saab avada käsitsi või automaatika abil
 • Uksed on eelnevalt komplekteeritud nii, et nende paigaldamine on kiire ja lihtne.
 • Paneeli U = 0,52 W/m2K | R = 25 dB
 • Garaažiustel olev CE-märgis kinnitab, et toode vastab ELi keskkonnakaitse-, tervise- ja ohutusnõuetele.
Garaažiuks

GARAAŽIUKSE FUNKTSIONAALSUS JA OHUTUS

 • Kõik Kinema garaažiuksed paigaldatakse koos vedrupurunemiskaitsega. See blokeerib ukse liikumise, juhul kui uksel peaks purunema vedru. Vedrupurunemiskaitse hoiab ust alla kukkumast, vältides ohtliku olukorra tekkimist. Kuna vedru on liikuv mehhanism, sõltub selle eluiga ukse kasutussagedusest. Garaažiukse pika eluea ja turvalise kasutuse tagab regulaarne hooldus.
 • Lisaks mugavusele avada tõstuks autost väljumata, tagab automaatika ka turvalisuse. Tõstukse alumise ääre profiilis olevad andurid on ühendatud mootoriga. Kui garaažiukse sulgumisel puutub alumine äär kokku takistusega, liigub uks koheselt üles tagasi. Kokkupuute jõud on väike ega vigasta takistust, olgu see kogemata ukse all jäänud muruniiduk või maha unustatud lapse jalgratas. Garaažiukse automaatikast loe lähemalt siit: Garaažiukse automaatika ja puldid
 • Garaažiuks koosneb ühendatud paneelidest, mis ukse liikumisel avanevad ja sulguvad. Kinema kodugaraaži uste paneelid on näpukaitsega, mis ennetab sõrmede vigastamist ukse sektsioonide vahel. Paneelide liidestele paigaldatud näpukaitse lükkab sõrmed ohutult eemale.
 • Kompaktsed külgsiinid teevad võimatuks panna vahele näppe või muid esemeid, nii uksesiinile, kui ka külgsiinidele. Vastavalt vajadusele kasutakse erinevaid siinide tüüpe.
 • Hästi valitud uks kaunistab hoonet. Valikus on erineva viimistlusega paneelid – leia sobiv värv, pinnastruktuur ja paneeli laius. Kõik paneelid on standardina seest valged. Soovi korral lisa käiguuks ja loomuliku valguse saamiseks ka aken või Full-Vision paneel ehk täielikult klaasitud paneel.
 • Uksele saab soovi korral lisada käiguukse. Käiguuksele saab omakorda valida madala või kõrge lävepaku. Konstruktsioon anodeeritud alumiiniumraamiga, võimalus värvida RAL, NCS või DB värvikaartide järgi
 • Paigaldatud garaažiuste pilte vaata siit: Tehtud tööd
Tõsteviisid_Standardtõste
Tõsteviisid_Madaltõste
Garaaziukse lävepakk

GARAAŽIUKSE TURVALISUS

Turvalisus algab uksest! Garaažiuks on üsna suur ja raske seade, mille vale kasutamine, mittehooldamine, puudulik konstruktsioon või vale paigaldus võib põhjustada tõsiseid vigastusi.

Kõik tehnilised seadmed, sealhulgas ülestõstetavad uksed, võivad teatud tingimustel olla ohtlikud. Riske vähendab kvaliteetne uks, õige konstruktsioon, paigaldus ja hooldatus. Kui need eeltingimused on täidetud, siis saab kasutaja juba ise õnnetusi ja avariisid vältida järgides kõiki ohutusjuhiseid.

Loe hooldamise ja remondi kohta rohkem siit: Ukse hooldus ja remont

Telli oma ust hooldama spetsialist siit: Telli hooldus- või remonditööd

Kinema tehnik hooldb garaažiust

Garaaži kõrvaluks

Garaažiukse välisviimistlusega identsed kõrvaluksed on hea valik siis, kui te ei soovi pidevalt garaažiust avada, et sisse-välja käia või pisemaid asju garaaži paigutada.

Külmemal perioodil aitab kõrvalukse kasutamine oluliselt vähendada soojakadu garaažis. Igale Kinema valikus olevale garaažiukse tüübile on võimalik valida ka sobiv kõrvaluks.

Kõrvaluks
IMG_5030

Garaažiukse hind sõltub ukse tõsteviisist, ukse suurusest, valitud komponentidest ja muudest teguritest.

Meie projektijuht võtab teiega peale päringu kätte saamist täpsustavatekst küsimusteks ühendust. Vajadusel tuleme ka kohapeale objektiga tutvuma ning teeme siis just teile sobiva lahenduse jaoks pakkumise. Kui soovid enne päringu saamist konsulteerida, siis vaata projektijuhtide kontakte.

Enne kui asute uksi valima, mõõtke ära ukseava ja muud sobiva ukse leidmiseks vajalikud mõõdud:

A- ava laius
B – ava kõrgus
C – ruumi sügavus
D – vaba ülaruum ehk silluse kõrgus
E – vaba küljeruum vasakul
F – vaba küljeruum ruum paremal

Ava mõõdud

LHV järelmaks

Uks ei ole lihtsalt funktsionaalne element – see on investeering hoone turvalisusesse, esteetikasse ja energiatõhususesse. Seepärast pakume koostöös LHV´ ga paindlikku järelmaksu võimalust, et aidata teil teha vajalikke uuendusi ilma, et peaksite muretsema kohe suure summa tasumise pärast.

Taotlemine on lihtne – tutvuge tingimustega, täitke taotluse vorm ja meie spetsialistid võtavad teiega ühendust, et leida parim lahendus.

Vaata rohkem siit: LHV järelmaks

Oleme siin, et toetada teid igal sammul, alates taotluse esitamisest kuni ukse paigaldamiseni.

Kinema-järelmaks_lhv

Hinnapakkumise saamiseks täida päringu vorm

  KKK - Korduma kippuvad küsimused

  Kas te müüte soojustatud uksi? Kui paks on tavaliselt ukseleht?

  Kõik Kinema valikus olevad uksed on soojustatud. Standardina on paneeli soojustuse paksus 40mm. Vastavalt vajadusele ja soovile on võimalik tellida tõstuks 60mm paksuse soojustusega.

  Kas Kinema valikus on standardmõõduga uksed?

  Nii nagu ei ole olemas standardmõõduga hooneid, ei ole Kinema valikus ka standardmõõduga uksi. Kõik uksed valmivad kliendile ja tema vajadusetele/soovidele/nõudmistele vastavalt. Nii saab kindel olla, et igale avale leidub sobiv ja hästi töötav uks.

  Mis mõõduga ma peaksin ava tegema, kui soovin "tavalist" garaažiust?

  Garaaži ava planeerides ja ette valmistades tuleb silmas pidada eelkõige garaaži otstarvet. Mõelge hästi läbi, milline peab olema garaaži funktsionaalsus. Kas soovite hoida garaažis ühte või mitut sõidukit? Kas soovite, et lapsed oma sõiduvahenditega pääsevad vabalt liikuma, ilma autosid vigastamata jne. Kinema spetsialistid aitavad kaasa mõelda ka juba siis, kui olete veel planeerimise etapis.

  Kui raske on ust tõsta, kas mu naine jõuab seda teha?

  Hästi hooldatud uks liigub hoolimata oma kaalust hästi ja kergelt. Kui on kahtlus, et keegi peres ei jaksa ust liigutada, siis mõistlik on paigadada automaatika, mis ise ukse avab. Lapsed ei tohiks kindlasti ise tõstuksi avada ja sulgeda.

  Kas automaatikat saab hiljem ka lisada?

  Automaatika saab lisada uksele ka hiljem. Paigaldamise tingimuseks on piisav üla- või küljeruum.

  Kas saate valmistada ukse kliendi valitud toonis?

  Garaažiukse paneelidel on lai standardvärvide ja pinnaviimistluste valik. Kui nende hulgast sobivat ei leia, siis saame paneelid värvida vastavalt kliendi soovitule RAL või NCS toonikaardi järgi.


  Liitu Kinema uudiskirjaga