Garaažiuksed

30 aastat kogemust
18 abivalmis tehnikut
16 00 hooldus- ja remonttööd aastas

Kinema garaažiuksed on loodud kestma iga ilmaga

Garaažiukse turvalisus on oluline!

Meie garaažiuks peab hästi vastu just meie ilmastikus. Kuna uks avaneb lae alla, saavutad siseruumi maksimaalse kasutuse. Talvel ukse ette kogunenud lumevall ei takista ukse avanemist.

Paneelid on valmistatud kvaliteetsest freoonivabast polüuretaanvahust, mis on kahelt poolt kaetud 0,5 – 0,55 mm galvaniseeritud terasplekiga.

garaaziuks
Garaažiuks_Kinema
Garaažiuks_Kinema_1
Garaažiuks_Kinema_2

Tead, mida soovid?

Miks tellida oma garaažiuks Kinemast

Automaatika ja turvalisus

Lisaks mugavusele avada garaažiuks koju saabudes autost väljumata, tagab automaatika ka turvalisuse. Tõstukse alumise ääre profiilis olevad andurid on ühendatud mootoriga. Kui garaažiukse sulgumisel puutub alumine äär kokku takistusega, liigub uks koheselt üles tagasi.

Kokkupuute jõud on väike ega vigasta takistust, olgu see kogemata ukse all jäänud muruniiduk või maha unustatud lapse jalgratas.

Vedrupurunemiskaitse

Kõik Kinema garaažiuksed paigaldatakse koos vedrupurunemiskaitsega. See blokeerib ukse liikumise, juhul kui uksel peaks purunema vedru. Vedrupurunemiskaitse hoiab ust alla kukkumast, vältides ohtliku olukorra tekkimist.

Kuna vedru on liikuv mehhanism, sõltub selle eluiga ukse kasutussagedusest. Garaažiukse pika eluea ja turvalise kasutuse tagab regulaarne hooldus.

Näpukaitse

Garaažiuks koosneb ühendatud paneelidest, mis ukse liikumisel avanevad ja sulguvad. Kinema kodugaraaži uste paneelid on näpukaitsega, mis ennetab sõrmede vigastamist ukse sektsioonide vahel. Paneelide liidestele paigaldatud näpukaitse lükkab sõrmed ohutult eemale.

Garaažiustel olev CE-märgis kinnitab, et toode vastab ELi keskkonnakaitse-, tervise- ja ohutusnõuetele.

Kompaktsed külgsiinid

Kompaktsed külgsiinid teevad võimatuks panna vahele näppe või muid esemeid, nii uksesiinile, kui ka külgsiinidele. Vastavalt vajadusele kasutakse erinevaid siinide tüüpe.

Lai valik paneele

Vastavalt maja arhitektuurile või majaomaniku maitsele on võimalik valida erinevate paneelide hulgast sobiv.

24/7 hooldusabi

Hooldame ja remondime kõiki nii enda kui teiste poolt paigaldatud tooteid. Suhtled otse tehnikuga – küsi ja aitame.

Hoolduslepinguga püsiklientidele tagame abi eelisjärjekorras – kuni 24h jooksul. Aitame lahendada avariiolukorra hiljemalt 72h jooksul.

Vali jalakäijatele liikumiseks sobiv uks

Garaažiuksele saab lisada jalakäijate jaoks käiguukse. Kui võimalik, siis soovitame siiski paigaldada jalakäijatele kiiremaks hoonesse sisenemiseks eraldi ukse. Garaaži kõrvaluksele saab valida garaažiuksega samasuguse väljanägemise ja disaini, et hoone väljanägemine oleks tasakaalus.

Üks võimalus on valida ka käiguuks garaažiukse sees. Selline lahendus mõjutab ukse stabiilsust ja seab piirangud ukse laiuse ja kõrguse osas. Pealegi käiguuks graažiukse sees ei hoia ühtlast temperatuuri ruumis sama stabiilsena kui ilma käiguukseta garaažiuks.

Arutage oma hoone võimalusi spetsialistiga, nii saad sellise toote, mis vaatab ootustele.

Mandoor_kõrvluks
Käiguuks