Tööstuslikud tõstuksed

30 aastat kogemusi
17 abivalmis tehnikut
16 000 hooldus- ja avariitööd aastas

Tõstuks valmib eritellimusena

Tõstukse valimisel on ülioluline tõstetüüp, kuna õige toode optimeerib logistikaprotsesse ja vähendab kulusid. Lisaks annavad meie tõstuksed arhitektile kõik võimalused ja suure valikuvabaduse, et muuta lahendus eriliseks.

Meie tootevalik pakub lahendusi enamjaolt igaks olukorraks. Kliendi soovi kohaselt saame vajadusel projekteerida ja pakkuda eritellimusel tehtud lahendusi, mis rahuldavad ka keerukamaid erinõudmisi turvalisuses järeleandmisi tegemata.

Tõstuksed
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
869c654164dc6e2225ecc4f498a00c8d
Tõstuks
Tõstuks_1
Tõstuks_2
Tõstukse
Tõstuks_kaldega siinid

Sektsioonuksed

Iga projekt on unikaalne ja uksed valmistataks vastavalt konkreetsele ava mõõdule ja ruumi kõrgusele, lae kaldele ja muudele teguritele. Ukse tõsteviisil on määravaks vaba ruumi olemasolu ukse kohal. Aitame valida sobiva ukse.

Enim kasutatavad ukse tõsteviisid:

Madaltõste – seda tüüpi tõstet kasutatakse siis, kui ukse kõrgus ei jäta piisavalt ruumi ukse ülaosa ja lae vahele, et kinnitada torsioonvedru sillusele.

Standardtõste – sellist tõstetüüpi kasutatakse enim kui ukse kõrgus on laele suhteliselt lähedal ent uksel jääb siiski piisavalt ruumi liikumiseks ja torsioonvedrud saab kinnitada sillusele.

Kõrgtõstet kasutatakse üldjuhul kui ukse kõrgus on oluliselt madalam kui hoone lae kõrgus ja uksel on ruumi liikuda otse üles.

Vertikaaltõste – kasutakse hoonetes kus lagi on kõrgel ja ust saab avada vertiaalselt otse üles.

Tõstetüübid tõstuksed
Tõstuksed_kaldega siinid

Full-vision uksed

Kinema tõstuksed sobivad ka mujale kui tööstushoonetele. Meie uksi kasutatakse tuletõrjedepoodes, bussiparkides, autoremonditöökodades, näitusehallides, logistikakeskustes ja paljudes teistes sektorites.

Võite valida uksed, mis on täielikult või osaliselt klaasitud — nii pääseb ruumi maksimaalselt valgust. Parklates või garaažides on parema õhutuse saamiseks hea valida võrguga lahendus.

  • Standardina kasutatakse anodeeritud alumiiniumraami E6/EV1. Raami saab värvida RAL, NCS või DB värvikaartide järgi.
  • Klaasimisel on võimalik valida erinevate lahenduste vahel – soojapidavad või õhku läbilaskvad
Tõstuks_Fullvision
Tõstuksed_fullvison_klaasimine_Artboard 3

Spiraaluksed

Spiraaluksed on kiirelt liikuvad elektriliselt juhitavad usked. Uksed avanevad ja sulguvad kiirelt, seetõttu ei jõua tekkida suur tuuletõmbust ja hoone temperatuur on kontrolli all. Tegemist on kaasaegse ja uuendusliku tootega, kus uks rullitakse kokku tänu spiraalsüsteemile ja ketiajamile.

Kiirelt liikuvad uksed lasevad töötajatel teha vajalikke toimetusi, samas väheneb võimalus võõrastel hoonesse siseneda. Spiraaluks avaneb 6 korda kiiremini kui tavaline tõstuks.

Spiraaluksi kasutatakse tihti logistikasektoris, aga ka kaubanduses, toiduainetööstuses ja farmaatsiasektoris. Uksed on sobilikud paigaldamiseks välitingimustesse.

Spiraalukse hoolduskulud on madalad tänu pikale hooldustsüklile ja vedrudeta tõstemehhanismile.

7865f5f4d1b3cddfb71db67a0c4f1dda
Tõstuksed_spiraaluks_1
Tõstuksed_spiraaluks_2

Tead, mida soovid?

Standardlahendustel garantii 2 aastat

“Igapäevaste tööde käigus sai üks uks kannatada. Kinema reageerimisaeg vastas ootustele, ukse parandamine käis kiiresti ning lisaks sellele uksele vaatas tehnik ka teised uksed üle ja teostas vajalikud hooldustööd. Meie oleme igati rahul.”


Kasper Peder
Hilding Anders, Laojuhataja

“Meie soov on tagada oma töötajate ja klientide turvalisus tõstuste, rulluste ja liuguste kasutamisel Ehituse ABC kauplustes. Regulaarsete hooldustega aitab Kinema tagada uste tehniline heakord ja tööprotsesside ladus toimimine meie müügikohtades. Kinema peale saame alati loota – töö teostatakse õigeaegselt ja kvaliteetselt.”

Artjom Tshibissov
Artjom Tshibissov Optimera Estonia AS, Laojuhataja

„ Kookon Nutilaod on Kinemaga koostööd teinud kuus aastat ning tellinud selle aja jooksul Kinemalt kokku 210 tõstuste komplekti. Kinema poolt pakutavad tooted ja teenused vastavad Kookoni standarsetele nõuetele. Kinema uste kaugjuhtimine töötab Kookoni äpi kaudu perfektselt. Positiivse koostöö tulemusel usaldame lähiaastatel ka lisanduvate 300 tõstukse tellimuse Kinemale.“

Mikk Arakas
Kookon Nutilaod, juhatuse liige

“Tõstuste, laadimissildade regulaarne hooldus ja hea töökord on meile kriitilise tähtsusega. Töökatkestus, mis on tingitud seadmete ootamatutest riketest tingib meile palju ebamugavusi, halvimal juhul ka sadadesse eurodesse ulatuvaid kulusid. Seadmete hooldus- ja remondipartneriks oleme valinud Kinema põhjusel, et oleme rahul hinna ja kvaliteedi suhtega, reageerimiskiirusega ja üldise klienditeenindustasemega. Kinema tehnikutega sujub koostöö hästi. Alati oleme saanud professionaalse abi ja nõu.”

Hannes Oks
Smarten Logistics AS, Logistikadirektor
Kinema soovitusindeks on Recommys 88%
Vaata järgi

Korrapärane hooldus on tähtis

Miks on hooldus vajalik?

  • aitab ennetada tehnilisi tõrkeid
  • kahandab ootamatute rikete tõenäosust
  • pikendab toote vastupidavust ja eluiga
  • tagab tule- ja turvaohutuse
  • tööstuslike tõstuste ja muude seadmete hooldusintervall sõltub nende tõste- ja kasutussagedusest
Loe täpsemalt
Aitame lahendada avariiolukorra hiljemalt 72h jooksul.

Hoolduslepinguga püsiklientidele tagame abi eelisjärjekorras – kuni 24h jooksul.