fbpx

Tööstuslikud tõstuksed

32 aastat kogemust
21 abivalmis tehnikut
16 00 hooldus- ja remonttööd aastas

Tõstukse valimisel on ülioluline tõstetüüp

Õige toode optimeerib logistikaprotsesse ja vähendab kulusid. Lisaks annavad meie tõstuksed arhitektile kõik võimalused ja suure valikuvabaduse, et muuta lahendus eriliseks.

Meie tootevalik pakub lahendusi enamjaolt igaks olukorraks. Kliendi soovi kohaselt saame vajadusel projekteerida ja pakkuda eritellimusel tehtud lahendusi, mis rahuldavad ka keerukamaid erinõudmisi turvalisuses järeleandmisi tegemata.

Tõstuksed
Iru-Ärikeskus1
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
869c654164dc6e2225ecc4f498a00c8d
Tõstuks
Tõstuks_1
Tõstuks_2
Tõstukse
Tõstuks_kaldega siinid

Sektsioonidest tõstuksed

Iga projekt on unikaalne ja uksed valmistataks vastavalt konkreetsele ava mõõdule ja ruumi kõrgusele, lae kaldele ja muudele teguritele. Ukse tõsteviisil on määravaks vaba ruumi olemasolu ukse kohal. Aitame valida sobiva ukse.

Enim kasutatavad ukse tõsteviisid:

Madaltõste – seda tüüpi tõstet kasutatakse siis, kui ukse kõrgus ei jäta piisavalt ruumi ukse ülaosa ja lae vahele, et kinnitada torsioonvedru sillusele.

Standardtõste – sellist tõstetüüpi kasutatakse enim kui ukse kõrgus on laele suhteliselt lähedal ent uksel jääb siiski piisavalt ruumi liikumiseks ja torsioonvedrud saab kinnitada sillusele.

Kõrgtõstet kasutatakse üldjuhul kui ukse kõrgus on oluliselt madalam kui hoone lae kõrgus ja uksel on ruumi liikuda otse üles.

Vertikaaltõste – kasutakse hoonetes kus lagi on kõrgel ja ust saab avada vertiaalselt otse üles.

Tõstetüübid tõstuksed
Tõstuksed_kaldega siinid

Full-vision uksed

Kinema tõstuksed sobivad ka mujale kui tööstushoonetele. Meie uksi kasutatakse tuletõrjedepoodes, bussiparkides, autoremonditöökodades, näitusehallides, logistikakeskustes ja paljudes teistes sektorites.

Võite valida uksed, mis on täielikult või osaliselt klaasitud — nii pääseb ruumi maksimaalselt valgust. Parklates või garaažides on parema õhutuse saamiseks hea valida võrguga lahendus.

  • Standardina kasutatakse anodeeritud alumiiniumraami E6/EV1. Raami saab värvida RAL, NCS või DB värvikaartide järgi.
  • Klaasimisel on võimalik valida erinevate lahenduste vahel – soojapidavad või õhku läbilaskvad
Tõstuks_Fullvision
Tõstuksed_fullvison_klaasimine_Artboard 3

Spiraaluksed

Spiraaluksed on kiirelt liikuvad elektriliselt juhitavad uksed. Uksed avanevad ja sulguvad kiirelt, seetõttu ei jõua tekkida suur tuuletõmbust ja hoone temperatuur on kontrolli all. Tegemist on kaasaegse ja uuendusliku tootega, kus uks rullitakse kokku tänu spiraalsüsteemile ja ketiajamile.

Kiirelt liikuvad uksed lasevad töötajatel teha vajalikke toimetusi, samas väheneb võimalus võõrastel hoonesse siseneda. Spiraaluks avaneb 6 korda kiiremini kui tavaline tõstuks.

Spiraaluksi kasutatakse tihti logistikasektoris, aga ka kaubanduses, toiduainetööstuses ja farmaatsiasektoris. Uksed on sobilikud paigaldamiseks välitingimustesse.

Spiraalukse hoolduskulud on madalad tänu pikale hooldustsüklile ja vedrudeta tõstemehhanismile.

7865f5f4d1b3cddfb71db67a0c4f1dda
Tõstuksed_spiraaluks_1
Tõstuksed_spiraaluks_2

Tead, mida soovid?

Standardlahendustel garantii 2 aastat

Miks on hooldus vajalik?

  • aitab ennetada tehnilisi tõrkeid
  • kahandab ootamatute rikete tõenäosust
  • pikendab toote vastupidavust ja eluiga
  • tagab tule- ja turvaohutuse
  • tööstuslike tõstuste ja muude seadmete hooldusintervall sõltub nende tõste- ja kasutussagedusest

Küsi hoolduse pakkumine!


Liitu Kinema uudiskirjaga