fbpx

Automaatika

32 aastat kogemust
21 abivalmis tehnikut
16 00 hooldus- ja remonttööd aastas

Tööstusukse automaatika

Tööstusukse automatiseerimine on lihtsaim lahendus tööstuslike tõstuste mugavaks avamiseks ja sulgemiseks, ja seda vaid nupule vajutusega.

Kinema pakub tööstuslike tõstuste automatiseerimiseks Soomes valmistatavaid MFZ OVITOR tööstusautomaatika seadmeid, mis kuuluvad kvaliteedilt ja omadustelt maailma tippklassi.

Hooldus ja remont_Kinema

Liug- ja tiibukse automaatika

Pakume sulle FAAC liug- ja tiibuste automaatikat, mida iseloomustab täiuslik ja mitmekülgne elektroonika, innovaatilised lahendused ukse avamiseks hädaolukordades ning elektrimootori lukustus. FAAC liug- ja tiibukse automaatika on mõeldud kaupluste, büroohoonete, raviasutuste jt uste automaatseks avamiseks-sulgemiseks.

Liug-ja tiibuksed_automaatika

Väravaautomaatika

Kodule või kontorile piirete soetamisel tasub mõelda üksnes parimatele lahendustele, samuti sellele, kas soovitakse paigaldada liug- või tiibväravad. Kombineerides meie väravaajamid, läbipääsusüsteemid ja lisatarvikud sobivalt hoonega tagad täielikult kohandatud süsteemid ja aastatepikkuse ohutu ning turvalise kasutuse.

Pakume Euroopa suurima väravaajameid tootva ettevõtte FAAC tooteid, mis on mõeldud erinevate väravate mugavaks avamiseks autost väljumata. Väravaajamite valikus on elektromehaanilised ja hüdraulilised ajamid. Pakume sulle laias valikus ajameid erineva läbisõidusageduse, raskuse ja kasutusotstarbega väravate tarbeks.

Tiibuksed automaatika

Automaatika lisavarustus

Automaatika lisavarustus on mõeldud sulle, kui soovid ukse või värava turvalisust tagavatele süsteemidele mugavuslahendusi. Meie tootevalik on mitmekesine ja võimaldab valida sobivaimad lahendused. Pakutavate toodete valmistamisel on kasutatud kõrge kvaliteediga materjale, mis tagavad suure töökindluse ja vastupidavuse.

Automaatika lisavarustuse abil saate koostada enda vajadustest lähtuva värava või tõstukse automaatikasüsteemi.

Automaatika

Liitu Kinema uudiskirjaga