fbpx

kood/Jõhvi on 2021. aastal Kirde-Eestis ellu kutsutud uutmoodi programmeerimiskool, mis põhineb arvutipõhisel iseõppimise kontseptsioonil. See tähendab, et pole tunde, õpetajaid ega õppemaksu. Kooli lisandumine oli väga positiivne, sest hariduses ei toimu nii palju uuendusi ja uusi koole ei avata nii palju.

Kooli asutasid kaheksa Eesti ettevõtjat, kes on startup-maastikul väga tuntud ja teinud oma professionaalse karjääri jooksul tõeliselt hämmastavaid asju. Kooli ajendas looma tohutu tarkvarainseneride puudus Eestis ja ka mujal maailmas. Eesmärk on et, kümne aasta pärast hakkaks igal aastal õppima 2000 õpilast.

2022. aasta kandideerimisperioodi jooksul proovis kood/Jõhvi kandideerimisel kätt üle 3400 inimese. Peale edukat Valikusprinti avati uksed 300 uuele tudengile, kes alustasid oma 2-aastast teekonda 21. novembril juba täiesti uues hoones, mille ametlik avamine toimub 30. novembril.

Kinemas peame oluliseks otsida uusi võimalusi ja tegutsemisviise, just seetõttu leiab kooli toetajate ridadest ka meie nime. Soovime koolile ja õppuritele indu ja meelekindlust uute oskuste omandamisel!

Saa rohkem teada Kinemast siit: https://kinema.eu/ettevottest/