fbpx

Laadimissild ja rikkest tingitud kauba laadimise hilinemise hind

32 aastat kogemust
21 abivalmis tehnikut
16 00 hooldus- ja remonttööd aastas

Investeering laadimissildade ja tõstuste regulaarsesse hooldusesse on kordades soodsam kui ootamatute avarii rikete likvideerimine. Hoolduse raames tuvastab tehnik kulunud osad ning teostab vajaliku remondi. Lisaks kontrollitakse kinnitused, tihendid, seadme ja automaatika töö, reguleeritakse trossid ja vedrud ning tasakaalustatakse uks. Niimoodi saate tagada seadmete töökindluse ja turvalise kasutuse ning võimaluse 100% keskenduda oma põhitegevusele.

Tõstuksed ja laadimissillad koosnevad paljudest komponentidest, mis liikudes kuluvad. Kulumist mõjutab ka keskkond – tolm, niiskus, happelisus jmt. Hoolduse sagedus sõltub kasutussagedusest, tõstuste puhul tõste tsüklitest. Selliste seadmete hooldus on sama elementaarne nagu autopargi tehnohooldus.

Koostööpartneri hoolikas valik tagab tulevikus igapäevased ladusad tööprotsessid

Juba uue hoone projekteerimisel või vanade uste väljavahetamisel tasub konsulteerida eksperdiga, kaardistamaks oma vajadused ja tööprotsessid. Otsustuskohti on mitmeid, alates sellest kas jalakäijate käiguuks teha tõstukse sisse või paigaldada eraldi tõstukse kõrvale. Ilma läbikäiguukseta tõstuks on tugevam ja vastupidavam ning aitab hoida hoone soojakindlust. Seadmete ja nende hooldusteenuse koostöö partneri valikul tuleks lähtuda nende kogumusest ja kompetentsist, olemasolevate klientide tagasisidest ja võimelisusest tagada kiire remont ning varuosade saadavus. Põhjalik eeltöö aitab tagada ladusad ja kuluefektiivsed tööprotsessid järgnevateks aastateks. Sadakond Eesti ettevõtet on juba usaldanud ca 4000 seadet Kinema hooldada.

Klientide tagasiside

Smarten Logistics AS

Töökatkestus, mis on tingitud seadmete ootamatutest riketest põhjustab meile palju ebamugavusi, halvimal juhul ka sadadesse eurodesse ulatuvaid kulusid. Seadmete hooldus- ja remondipartneriks oleme valinud Kinema OÜ põhjusel, et oleme rahul hinna ja kvaliteedi suhtega, reageerimiskiiruse ja üldise klienditeeninduse tasemega. Saame alati professionaalset abi ja nõu!

Valio Eesti AS

Tarnekindluse tagamisel on oluline osa korras töövahenditel – rikkis laadimissild tähendab kauba hilinemist. Tänu Kinema professionaalsusele ja operatiivsusele oleme oma seadmed usaldanud Kinema hoolde juba üle 15 aasta. Koostöö tehnikutega on väga asjalik, alati on selge ülevaade teostatavatest hooldus- ja remondi töödest.