fbpx

Tõkkepuud

31 aastat kogemust
21 abivalmis tehnikut
16 00 hooldus- ja remonttööd aastas

Kvaliteetsed ja vastupidavad

Tõkkepuud on lihtsaim viis piirata sõidukite ja kergliiklusvahendite ligipääsu territooriumile ning säästa ruumi. Tõkkepuud avanevad kiiresti ja nende käsitsemisel on võimalik rakendada erinevaid kaugjuhtimise viise. Tõkkepuid on võimalik avada ka käsitsi, nt voolukatkestuse korral.

FAAC tõkkepuud on kvaliteetsed ja vastupidavad, valmistatud ilmastikukindlast ja vastupidavast materjalist. Tõkkepuude korpus on värvitud terasest ja latid värvitud alumiiniumist. Olenevalt tõkkepuu tüübist toimib avanemine elektromehaanilisel või hüdraulilisel meetodil.

Parkimissüsteemid_Tõkispuu

Avamisviis vastavalt vajadusele

  • GSM-seadmega;
  • puldiga;
  • magnetkaardiga;
  • maa sisse paigaldatud andurite või radarisüsteemi abil.
DSC_4959

Mitmeid erilahendusi

Kinema tõkkepuud on mõeldud ettevõtetele, korteriühistutele, linna- ja vallaasutustele kui ka eraklientidele. Võimalik on tellida erineva avanemiskiiruse ja lati pikkusega tõkkepuid vahemikus 2−7 meetrit, valida kandiliste või ümarate lattide vahel. Pakume ka LED valgustusega latte.

Väikese ja keskmise sagedusega liikluse puhul kasutatakse enamasti lihtsamaid elektromehaanilisi tõkkepuid. Elektromehaanilise tõkkepuu maksimaalseks pikkuseks on 4m. Hüdrauliline tõkkepuu on ideaalne kasutamiseks keskmise, suure ja ülisuure sagedusega liikluse korral. Olenevalt mudeli tüübist on tõkkepuu lati pikkus kuni 5m ja kuni 7m. Tõkkepuude eluiga sõltub kasutamise ja hooldamise sagedusest.

Parkimissüsteemid_Tõkispuu

Tead, mida soovid?