fbpx

Liitu meie kogukonnaga

Oleme veendunud, et igaüks, kes aitab kaasa Kinema kasvule, väärib selle eest preemiat. Seetõttu oleme otsustanud laiendada Kinema osanikeringi ja kinkida oma parimatele klientidele virtuaalseid aktsiaid koostöös KOOS.io platvormiga.

Sellega astume sammu tulevikku suunatud maailma, kus ettevõte väärtustab partnerite panust ning annab vastutasuks midagi tagasi kogukonnale.

Kinema_Kliendiklubi

Kinemas usume, et koostöös peitub jõud. Meie organisatsioonikultuur on alati olnud kliendile orienteeritud. Oleme selle saavutanud usalduse, vastastikuse austuse ja avatuse kaudu. Soovime olla parim ja esimene valik oma kliendile, valime hoolikalt koostööpartnereid ja allhankijaid. Nüüd aga tahame astuda sammu veelgi kaugemale. 

Seepärast soovime kaasata rohkem oma häid kliente ja partnereid oma siseringi ning anda neile ettevõtte suuna juhtimisel suuremat kaalu.

Tahame kasvatada sidemeid sarnaselt mõtlevate inimeste vahel, tihendada omavahelist koostööd ning kasvada ühtse kogukonnana koos veelgi suuremaks. 

Väljastame 20 000 virtuaalset aktsiat

Kinemal on pideval kasvuteel ja tahame, et saaksid sellest osa. Seetõttu anname välja 20 000 Kinema virtuaalaktsiat, et laiendada ettevõtte kasusaajate ringi. Virtuaalaktsiate jagamise lõpetame 31.12.2024. 

Nagu tavalise aktsia puhul, saad virtuaalse aktsia abil Kinema kaasomanikuks. See tähendab, et Kinema aktsial on sinu jaoks reaalne rahaline väärtus. 

Kui me saavutame oma ärilised eesmärgid, siis saavad Kinema kasumist osa ka kõik meie virtuaalsed osanikud.


Virtuaalaktsionärina hoiame sind regulaarselt kursis oma äritegevuse ja saavutustega. Lisaks saad võimaluse rääkida kaasa Kinema tegemistes, anda tagasisidet ja ettepanekuid ning hoida end kursis meie arenguga. 

Kuidas saada Kinema virtuaalseid aktsiaid? 

Kinema virtuaalset aktsiat ei ole võimalik osta, vaid saad välja teenida, kui jätad tagasisidet Kinema teenustele ja toodetele. Nii kui oled vastanud meie tagasisidet küsivale meilile, saadame KOOS platvormi kaudu Sulle tänukirja koos virtuaalaktsiatega. 

Kasvame koos!

Virtuaalse aktsia pakkumiseks teeme koostööd platvormiga KOOS.io, kelle tarkvara teeb virtuaalaktsiate omamise võimalikuks.

KOOS.io platvorm on usaldusväärne partner, kelle kaudu väljastavad virtuaalseid aktsiaid ka teised mainekad ettevõtted.

KOOSi kontseptsioon on kasutada kogukonna võimu enda äri arendamiseks, sarnaselt sellega, kuidas AirBnB tegutseb. Ka aktsionäridele on idee meeltmööda – kujutage ette, et saaksite Google’i või Tesla aktsiaid omandada vaid hea sõna eest. Seejuures vastab KOOS kõikidele EU ja UK regulatsioonidele.

Kinema _koos.io

Oleme väga tänulikud igasuguse toetuse eest ning loodame juba varsti näha selle programmi positiivset mõju meie ettevõtte kasvule!


Liitu Kinema uudiskirjaga