fbpx

Tõhusad lahendused põllumajandushoonete loomulikuks ventilatsiooniks ja avade katteks

32 aastat kogemust
21 abivalmis tehnikut
16 00 hooldus- ja remonttööd aastas

Põllumajandustootjatel ja loomakasvatajatel on mitmeid väljakutseid hoonete ja rajatiste ehitamisel -kuidas leida tasakaal ventilatsioonisüsteemi rajamisel ja avade/sissepääsude sulgemisel funktsionaalsuse, vastupidavuse, keskkonnasõbralikkuse ja kulutõhususe vahel, samal ajal tagades nende vastavuse seadusandlusest tulevatele nõuetele.

Optimaalsete keskkonnatingimuste loomine lautades on sageli alahinnatud. Kuumade suvede tõenäosus on järjest suurem, nii on ka lautades temperatuuride tõus ohtlikult kõrge ning ebapiisav ventilatsioon kahjustab kariloomade tervist. Kehv sisekliima võib põhjustada kuumastressi ja oluliselt vähendada loomade heaolu. Õigesti valitud põllumajanduses kasutatavate agri ventilatsioonitoodete
kombineerimisel on võimalik saavutada lautades loomulik ventilatsioon, õhuringlus ja sobilik
õhutemperatuur. Lisaks eemalduvad hoonest ka tolm ja mürgised gaasid. Loomulik ventilatsioon
saavutatakse kardinate ja tuuletõkkevõrkudega, nende abil saab reguleerida õhu hulka ning
kaitsta loomi otsese tuule eest.

Agri ventilatsioonitooted

Agri ventilatsioonitooted on valmistatud ilmastikule vastupidavast materjalist, neil on erinevaid avamisviise ja lai mudelivalik. Tooted valmistatakse vastavalt ava mõõdule, neile saab lisada ka automaatika, temperatuuri, tuule- ja vihmasensorid.

agri-kate

Agriuksed – sobilikud uksed põllumajandushoonetesse

Energiakulude kontrolli all hoidmiseks ja igapäevaste toimingute lihtsustamiseks on õigete toodete valimine oluline. Agriustena on kasutuses tekstiilist uksed, mida kasutatakse enamasti tingimustes, kuhu tavapärane tõstuks ei mahu, see on vastupidav nii tugevale tuulele kui ka kõrvetavale päikesele – ülitugevad kangad on konstrueeritud keerulisi tingimusi silmas pidades.

Agri uksed on ideaalne lahendus kohtadesse, kus katmist vajav ava on lai ja kõrge. Tooted on sobilikud kasutamiseks nii loomakasvatuses kui ka sööda ja põllumajandusmasinate hoiustamisel. Agriuksed on äärmiselt kerged, avanemine on alt ülespoole. Tootevalikusse kuuluvad vintsiga ja elektriliselt avatavad agri uksed on täiustatud horisontaalsete jäikussektsioonidega. Ukse koguraskust kannab ülemine võll. Uks liigub piki alumiiniumist külgsiine ja on kaitstud liigse kulumise eest spetsiaalsete tihenditega. Ust liigutab toru võlliotsamootor, mida juhitakse käsitsi või kaugjuhtimispuldi abil.

Agri katted ehk tuulekaitsevõrgud

Tuulekaitsevõrke ehk agri katteid kasutatakse eelkõige põllumajanduslikes hoonetes, loomade kaitseks tuule ja vihma eest lautades, tallides ja hoidlates. Agri kattega kaetud avad pakuvad efektiivset kaitset ilmastikuoludele, kuid lasevad hoonesse õhku ja valgust. Võrreldes presendist kattega on agri kate ajale vastupidavam ega vaja hooldust. UV-kaitsega ja alati õiges mõõdus valmistatud katted on täpsete ääristega, võimaldades katet pingutada just selliselt, kuidas vaja. Agri kate peab vastu väga
tugevale tuuletõmbele, püsides paigas ka tormise ilmaga. Toote valmistamisel kasutatavad kangad on testitud keerulistes oludes kasutamiseks. Konstruktsioon lubab katte ava ülaserva kokku kerida, võttes seejärel minimaalselt ruumi. Tooted valmistatakse alati konkreetse ava mõõte silmas pidades.

agri_uksed-

Kinema OÜ valikus on kaasaegsed ja vastupidavad loomuliku ventilatsiooni lahendused, uksed ja avade katted põllumajandushoonetesse. Võta kindlasti ühendust ja Kinema pika kogemusega spetsialistid aitavad leida õige toote. Müügiosakonna kontaktid