fbpx

Regulaarne tõstuste hooldus säästab raha

32 aastat kogemust
21 abivalmis tehnikut
16 00 hooldus- ja remonttööd aastas

Hooldamata tõstuksed ja laadimissillad võivad kallilt kätte maksta

Tõstuste ja laadimissildade regulaarne hooldus ja ladus töökord on kriitilise tähtsusega. Seadmete ootamatutest riketest tingitud töökatkestused toovad kaasa palju ebamugavusi ning võivad halvimal juhul väga kalliks maksma minna, tõdeb logistikaettevõte Smarten Logistics.

Smarten Logistics on valinud oma laoseadmete hooldus- ja remondipartneriks Kinema, sest rahul ollakse nende hinna ja kvaliteedi suhte, reageerimiskiiruse ning üldise klienditeenindustasemega. „Koostöö Kinema tehnikutega sujub hästi. Oleme alati saanud professionaalset abi ja nõu.”

Ootame, et tööprotsessid toimiksid alati sujuvalt ja tõrgeteta

Logistikaettevõtte tööprotsesside ladusaks toimimiseks on vajalik laadimissildasid ja tõstuksi regulaarselt hooldada. Kui palju maksab laadimissilla ootamatust rikkest tingitud viivitus? Olete seda mõõtnud? Kas tasub riskida? Logistikakeskuste teenindustaseme tagamine on võtmetähtsusega. Nii võidate ning hoiate tihedas konkurentsis kliente. Regulaarne seadmete hooldus aitab seda tagada.

Ladude ja tööstuste tõstuksed on igapäevaselt liikuvad mehhanismid, mis koosnevad paljudest olulistest komponentidest: paneelid, tihendid, vahehinged, küljehinged, vedrud, trossid, siinid, muhvid, kronsteinid, amordid, trumlid, rullikud, rulliku kandurid. Kõik need komponendid on omavahel seotud ning liikumises ning vajavad regulaarset kontrolli ja hooldust.

Kinema tavapärane hooldusleping ei nõua fikseeritud kuiseid või aastaseid makseid. Tasuda tuleb vaid konkreetse hoolduse eest, mille intervall määratakse enne lepingu sõlmimist tööprotsesside ja seadmete kaardistamisega. „Regulaarne hooldus tagab, et kõik kuluosad vahetatakse õigeaegselt ja teie igapäevatöö on muretult tagatud,” ütleb Hilimon. „Läheneme igale kliendile personaalselt ja pakume paindlikult ka fikseeritud maksetega hoolduslepinguid. Kõik sõltub kliendi vajadustest. Meie jaoks on kõige olulisem, et meie tegevus aitab klientidel muretult oma igapäevatööga tegutseda.”

Kinemal on 24/7 reageerimisvõime ja üle-Eestiline katvus. Ettevõtte kompetentsis on nii laadimissillad, käärtõstukid, tõstuksed, värava ja uste automaatika kui ka tõkkepuud. See tähendab kliendi jaoks terviklahendust, ühte partnerit kõikide seadmete jaoks.

Inimesed on ja jäävad ettevõtte suurimaks varaks

Tööprotsessides on oluline aspekt ka turvalisusel: töötajatel peab olema ohutu seadmeid kasutada. „Tõstuks ei tohiks kunagi kukkuda peale ei töötajale, kaubale ega masinale,” toonitab Hilimon. „Üks aspekt on hooldus, teine aga teadlikkus, et seadmeid õigesti kasutatakse. Töötajaid tuleb piisavalt juhendada, kuidas seadmeid kasutada, et ei tekiks tahtmatut kahju ja kulusid. Kasutajate koolitamine on sama oluline kui hooldus. Kui siiski juhtub halvim, tuleb ohutuse tagamiseks avariiolukorras kutsuda alati spetsialist.”

Uue laohoone ehitamisel küsi aegsasti nõu

Logistikakeskuse või lao projekteerimise ajal on kasulik konsulteerida laadimisseadmeid ja tõstuksi pakkuva spetsialistiga. Nii saadakse parimad materjalid, lahendused just konkreetse ettevõtte tööprotsesside jaoks. „Meie spetsialistid soovitavad tõhusaid lahendusi nii töökindluse kui ka -mugavuse osas: kas tõstukse sees peaks olema läbikäiguuks, kas valida automaatikaga või käsitsi avatavad uksed või on oluline hoopis innovaatiline järelhooldus. Tänapäevased lahendused võimaldavad ukse töötsükleid lugeda kaugelt ning tehnik saab ennetada vedru purunemist või muid tõrkeid,” loetleb Hilimon.

„Väga oluline on juba objekti projekteerimisel ja ehitamisel mõelda tulevikule,” ütleb Hilimon. „Enamike ettevõtjate soov on ehitada võimalikult soodsalt, kuid kas iga soodne toode hiljem igapäevatöös kasutussagedust kannatab ning nende varuosade kiire ja hea teenindus on tagatud? Varem või hiljem vajab liikuv asi hooldust. Lisaks on oluline tagada sujuvad tööprotsessid, paigutades avad loogilistesse kohtadesse. Siin saame arhitektidele oma kogemustega abiks olla.”

Küsi projekteerimisabi ja hoolduse pakkumist telefonil 12160!