fbpx

Miks valida elektriauto laadija ja paigaldus Kinemast?

Kinema pakub mitte ainult laadimisjaamu, vaid täisteenust, mis on kohandatud just Sinu vajadustele. Siin on põhjused, miks Kinema eristub teistest:

 • Konsultatsioon
  Meie ekspertide meeskond on siin, et juhendada sind igal sammul, pakkudes nõu ja teadmisi, mis aitavad sul teha informeeritud valikuid. Alates esimesest konsultatsioonist kuni laadimislahenduse valimiseni, me tagame, et saad lahenduse, mis vastab täpselt sinu vajadustele.
 • Objektikülastus
  Iga hoone on erinev ja iga laadimisvajadus unikaalne. Seetõttu tuleme sinu juurde, hindame olukorda ja lepime kokku parimas võimalikus lahenduses. Meie eesmärk on tagada, et laadimisjaam integreeruks sujuvalt sinu igapäevaellu
Elektriauto laadija paigaldamine
Elektriauto laadija paigaldamine
 • Tipptasemel paigaldus ja seadistus
  Kinema kvalifitseeritud paigaldusmeeskond tagab, et Sinu laadija paigaldamine toimub professionaalselt ja järgib kõrgeimaid standardeid. Me mitte ainult ei paigalda seadmeid, vaid ka seadistame need vastavalt sinu isiklikele eelistustele, et maksimeerida kasutusmugavust ja tõhusust.
 • Dokumentatsioon
  Hoia oma mõtted laadimisel, mitte paberimajandusel. Meie hoolitseme kõikide vajalike dokumentide eest, alates teatistest kuni aktideni. Sinu ülesandeks jääb vaid nautida muretut laadimiskogemust.
 • Järelteenindus
  Probleemid ei küsi kellaaega. Meie oleme alati valmis Sind aitama, ükskõik mis laadimisküsimus sul ka ei tekiks.
 • Garantii
  Anname oma tööle 12 kuud garantiid, et pakkuda Sulle rahu ja kindlustunnet.
Elelktriauto laadija paigaldamine
Elelktriauto laadija kinema
Täida päringuvorm
Sinuga võtab ühendust meie spetsialist
Tuleme kohapeale objektiga tutvuma ja teeme hinnapakkumise
Paigaldame ja seadistame toote

VOOL elektriauto laadija

VOOLu laadijate paigaldamine nii era- kui ärikasutuseks on lihtne ja moodulipõhine. Vaja läheb vaid tavalist kolmefaasilist toiteallikat ja paigalduskohta. Pakume ka lisatarvikuid nagu nt laadimisposti ja kinnituskonksu, mis teevad paigaldamise ja hoiustamise veelgi lihtsamaks.

VOOLu elektriautode laadimine ühendab endas funktsionaalset disaini, kasutajasõbralikkust ja uuenduslikku nutikat laadimist, mis tagab sulle igakülgselt kulutõhusa laadimislahenduse.

Laadijate disain on kohandatav vastavalt su soovile, mis võimaldab seda sobitada sinu individuaalse stiili või ettevõtte visuaalse identiteediga.

Vool laadija_kinema

Töötab kõikide elektriauto brändidega

 • Laadija koos VOOL LMC-ga tagavad vajaliku laadimisvõimsuse. 6,5-meetrine Tüüp 2 kaabel hoolitseb selle eest, et elekter sinu autosse jõuaks.

Lihtne paigaldada

 • VOOL laadija modulaarne disain teeb paigaldamise lihtsaks. Muuda mistahes parkimiskoht skaleeritavaks ärivõimaluseks.
 • VOOLu innovaatiline tehnoloogia võimaldab sul võrgust rohkem elektrit välja pigistada – nii ei pea sa taristu uuendamise peale raha kulutama.
 • Dünaamiline koormusjuhtimine tasakaalustab hoones elektri jagunemist, juhtides laadimisprotsessi vastavalt saadaval olevale elektrihulgale ja elektritarbimisele.
 • Koos katkematu faasivahetusega saad olemasolevast võrgust rohkem kätte ega pea kunagi muretsema, et koormad elektrisüsteemi üle.
 • Meie tehnoloogia pakub elektriautode laadimiseks stabiilselt ja tõhusat keskkonda, mis kohandub nii sinu kodu, kontori kui ka büroohoone energiavajadusega.

Dünaamiline koormusjuhtija VOOL LMC

Kasuta kogu elektrivõimsust. Mitte vaid seda osa, mis saadaval. Ei löö korke välja, ei koorma võrku üle. Lae autot muretult.

VOOL Load Management Controller on paigaldatakse elektrikilpi ning tema ülesandeks on juhtida elektriauto laadimise voolu ja faaside valikut. VOOLu patentiootel tehnoloogia võimaldab kuluefektiivselt kasutada kogu olemasolevat võrguvõimsust. Nüüd saab sama võrguühendusega laadida kuni kolm korda rohkem autosid.

VOOL LMC hoiab elektritarbimisel ja võrgukoormusel silma peal ning tõstab võrku ühendatud elektriautolaadijad teisele faasile samuti täiesti iseseisvalt. Sina ei pea lillegi liigutama.

Muidugi kui soovid oma tarbimismahtusid jälgida, ava VOOL App. Seal on olemas kogu teave reaalajas.

Kinema_Vool_Laadija

Roheline Järelmaks

Elektriauto laadija paigaldamine ei ole ainult investeering teie mugavusse, vaid ka samm puhtama ja rohelisema tuleviku suunas.

Seetõttu pakume koostöös LHV´ ga paindlikku rohelise järelmaksu võimalust, et aidata teil soetada elektriauto laadija koju või kontorisse. Rohelise järelmaksu abil saate hõlpsasti üle minna elektrisõidukitele, vähendades nii oma ökoloogilist jalajälge kui ka sõidukite ülalpidamiskulusid.

Vaata rohkem siit: LHV roheline järelmaks

Taotlemine on lihtne – tutvuge tingimustega, täitke taotluse vorm ja meie spetsialistid võtavad teiega ühendust, et leida parim lahendus.

Oleme siin, et toetada teid igal sammul, alates taotluse esitamisest kuni laadija paigaldamiseni.


Kõikidele küsimustele aitab vastuse leida:

Taavet Pärenson
Müügijuht | Elektriauto laadija ja paigaldus
Telefon: +372 5430 0777
Email: taavet.parenson@kinema.eu

 

Kinema-roheline-järelmaks_lhv

Liitu Kinema uudiskirjaga