fbpx

Laadimistihendid

32 aastat kogemust
21 abivalmis tehnikut
16 00 hooldus- ja remonttööd aastas

Ainult parim kvaliteet

Laadimisalade tihendamisele esitatakse järjest kõrgemaid nõudmisi. Laadimistihend tagab kaupade pideva ilmastikukaitse kogu peale- ja mahalaadimise protsessi jooksul, vähendab soojusenergia kadusid ning takistab tõmbetuule teket.

Laadimistihendid on mõeldud tootmishoonetele ja logistikakeskustele, need paigaldatakse tõstuste ette, laadimismajade avadesse või tootmishoonete seintele.

Würth_laadimismaja

Igas suuruses veokitele

  • Kinema laadimistihendid on liikuvast alumiiniumkonstruktsioonist, mis vähendab laadimistihendi purunemist võimalike ebatäpsete tagurduste korral.
  • Laadimistihendi standardvarustusse kuulub sisseehitatud vihmaveekanal.
  • Katted on paigaldatud ilma kruvideta, säästes haagiseid kahjustuste eest.
COOP logistikakeskus

Täispuhutav laadimistihend

Täispuhutaval laadimistihendil on suurem tihendamisvõime erinevalt kardin-tüüpi laadimistihendist. Sõiduki ümbruse täieliku tihendamise tagab õhku täis puhutud tihend, mille kõrge tihendamisvõime ületab suuresti kasutajate tavanõudeid. Kui laadimistihendit ei kasutata, paikneb see külgkonstruktsiooni taga ja sõiduki juht saab sisse tagurdamisel kasutada kogu laadimislüüsi avaust. Kollane eesmine äär aitab lüüsi tagurdamist lihtsustada. Rambi kõrgusel asuvad kokkupõrkekaitsmed ennetavad laadimismaja võimalikke vigastusi.

Täispuhutav laadimistihend paigaldatakse raamkonstruktsioonile, mis on kaetud soojustatud paneelidega, pakkudes täiendavat isolatsiooniefekti. Külgmised ja ülemised täispuhutavad õhkpadjad on valmistatud löögikindlast materjalist. Neil on tugev, kootud sisu, materjal on mittesüttiv ja äärmiselt vastupidav ilmastikutingimustele.

Laadimistihendid on konstruktsioonilt lihtsad ja vastupidavad, toodetud kliima erisusi arvestades. Valikus on standardmõõdus ja ka eri mõõdus laadimistihendeid. Kõik kasutatud materjalid on kontrollitud ja vastavad Euroopas kehtestatud nõuetele. Korrapärane hooldus ja tootesõbralik kasutamine tagab toodete pika kasutusea.

Laadimistihend

Tead, mida soovid?


Liitu Kinema uudiskirjaga