fbpx

Liug- ja tiibukse automaatika

32 aastat kogemust
21 abivalmis tehnikut
16 00 hooldus- ja remonttööd aastas

FAAC ainuesindaja Eestis

Pakume sulle FAAC liug- ja tiibuste automaatikat, mida iseloomustab täiuslik ja mitmekülgne elektroonika, innovaatilised lahendused ukse avamiseks hädaolukordades ning elektrimootori lukustus.

FAAC liug- ja tiibukse automaatika on mõeldud kaupluste, büroohoonete, raviasutuste jt uste automaatseks avamiseks-sulgemiseks.

Kinema OÜ on alates 1997. aastast FAAC ainuesindaja Eestis, kes müüb, paigaldab ja hooldab FAAC toodangut. Pöördu meie poole kõikide FAAC seadmete korral – aitame alati.

Liug-ja tiibuksed_automaatik2

Ukseautomaatika:

  • Muudab hoonetesse sisenemise ja väljumise mugavaks, ust käsitsi liigutamata, korpus on valmistatud tugevast alumiiniumsulamist.
  • Rullikud on tugevdatud kapronist.
  • Liug- ja tiibuste automaatikasüsteemide tippkvaliteediga elektrimootorid on toodetud Saksamaal.

Automaatika on varustatud moodsate turvalahendustega, ukse liikumine on sujuv ning vaikne. Ukseautomaatika avamiseks kasutatakse mõlemal pool ust paiknevaid radareid. Lisaks saab paigaldada kaardilugejaid, võtmeterminale või koodpaneele. Ukseautomaatikat saab tellida nii ühepoolsele kui ka kahepoolsele uksele, ukse maksimaalne laius on 3m. Heaperemeheliku kasutamise ja regulaarse hoolduse korral on ukseautomaatika töö tagatud pikkadeks aastateks.

Liug-ja tiibuksed_automaatik3

Tead, mida soovid?


Liitu Kinema uudiskirjaga