fbpx

Laadimiskeeled

32 aastat kogemust
21 abivalmis tehnikut
16 00 hooldus- ja remonttööd aastas

Kvaliteetsed lahendused

Laadimiskeeled on igaks otstarbeks sobivad laadimise abivahendid, mis aitavad laadimissilla puudumisel kaupa laadida. Laadimiskeeled on mõeldud ettevõtetele, kes soovivad tagada mugava ja ohutu kaupade mahalaadimise kaubaautost laadimissillale või estakaadile.

Kaupa maha laadides väheneb kaubaauto mass ning kaubaruum tõuseb kõrgemale. Laadimiskeeled reguleerivad automaatselt kõrgust, tagades ühtlase ühenduse kaubaauto ja laadimissilla või estakaadi vahel kogu laadimisprotsessi jooksul.

Laadimiskeeled

Erinevad laiused ja pikkused

  • Laadimiskeeled on parim lahendus kauba sujuvaks mahalaadimiseks hüdraulilise laadimissilla puudumisel või kui laadimissilla ja kaubaauto kõrguste vahe ei ole suur.
  • Vastupidavast terasest või alumiiniumist valmistatud laadimiskeeled on ilmastikukindlad. Laadimiskeeli saab üles-alla liigutada käsitsi. Alumiiniumist laadimiskeeled on kerged ja neid on mugav kasutada.
  • Laadimiskeeled tagavad sulle ohutu ja mugava liikumise kaubaauto ning laadimissilla vahel, kiirendades sellega kaupade mahalaadimise protsessi.

Pakume erineva laiuse ja pikkusega laadimiskeeli.

Laadimiskeeled1

Tead, mida soovid?


Liitu Kinema uudiskirjaga