fbpx

Tõkispostid

32 aastat kogemust
21 abivalmis tehnikut
16 00 hooldus- ja remonttööd aastas

Palju erilahendusi

Tõkispost ehk pollar on distantsilt juhitav või programmeeritav automaatikaseade, mis kujutab endast metallsilindrit. Seade on ülimalt vastupidav kokkupõrgetele liiklusvahenditega ning täielikult ilmastikukindel.

Tõkispostide eeliseks, võrreldes väravate või tõkkepuudega, on suurem efektiivsus. Tõkispostidel on kaks asendit. Kui tõkispost on üleval, takistab see sõidukite läbisõitu, kuid lubab ligipääsu kergliiklusvahenditele. Kui tõkispost on maapinnaga tasa, võimaldab see ligipääsu nii sõidukitele kui ka kergliiklusvahenditele.

Parkimissüsteemid_Tõkispost

Tõkispostid on mõeldud

  • Saatkondade, residentside, valitsusasutuste, sõjaväeosade ja kinnipidamisasutuste ümbruse turvamiseks.
  • Pankade, hotellide, lennujaamade, sadamate jt ühiskasutatavate hoonete ees kasutamiseks, et kaitsta jalakäija või VIP-parkimise alasid.
  • Munitsipaalasutustele vanalinna alade, vaatamisväärsuste, jalakäijatsoonide jt tundlike alade kaitseks ja piiramiseks.
  • Kaupluste ja automüügikeskuste ümbrusse parkimise reguleerimiseks ja autoärandamiste ennetamiseks.
Tõkispostid

Vastupidavad

Tõkispostid on valmistatud vastupidavast ilmastikukindlast materjalist. Tõkispostid paigutatakse maa alla ning nende üles-alla liigutamine toimub automaatikaga. Võrreldes teiste sõidukite liiklust takistavate vahenditega võtavad tõkispostid kõige vähem ruumi. Võimalik on tellida soojenduse ning valgustitega tõkisposte. Soojendusega postid tagavad töötamise ka talvistes oludes.

Kinema tootevalikus on värvitud terasest ja roostevabast terasest tõkisposte. Tõkispostide avamiseks ja üles-alla liigutamiseks on mitu erinevat võimalust: puldiga, magnetkaardiga, programmkellaga või GSM-seadmega.

Parkimissüsteemid_Tõkispost

Tead, mida soovid?


Liitu Kinema uudiskirjaga