fbpx

Käärtõstukid

32 aastat kogemust
21 abivalmis tehnikut
16 00 hooldus- ja remonttööd aastas

Mõõdud vastavalt ava suurusele

Käärtõstukid on mõeldud kaupade ja toodete tõstmiseks ladudes või tootmises eri tasapindade vahel. Käärtõstuki eeliseks on sujuv liikumine, võimalus käärtõstuki peatamiseks igas asendis ja soodne hind, võrreldes kaubaliftidega.

Pakume oma klientidele Rootsi firma Marco käärtõstukeid. Marco on suurim Skandinaavia käärtõstukite tootja, kelle pikaajaline kogemus tagab käärtõstukile tippkvaliteedi ja mugava kasutuse.

käärtõstuk_11-1wvavmjrq2l4zz6vxol5sun6ybcfxx4jlrh1o04vme78

Stabiilsus kui kvaliteedi näitaja

Kõik standardsed käärtõstukid toodetakse kvaliteetsetest komponentidest, et tagada seadmete kõrge usaldusväärsus, vastupidavus ja ohutus vastavalt CE-märgistusega kaasnevatele nõudmistele.

Käärtõstukite käärid on valmistatud kvaliteetsest karprauast, kus rullikud asetsevad karbi keskel. Selline lahendus annab käärtõstukile stabiilsuse ja tõstuk ei kõigu. Kahekordsed anodeeritud rullikud tagavad koorma ideaalse tasakaalustamise ning kõrvaldavad põikkoormuse, pikendades seadme kasutusiga.

käärtõstuk_1-1wvavjv5v864r1xo9gpeh8dkktes3u0g2wuvvgh2v1pg

Sujuvus ja täpne liikuvus

Käärtõstukite käärid tagavad sujuva ja täpse liikumise just seal, kus seda on kõige rohkem vaja:

  • kääriharude nelinurkne teraskonstruktsioon hoolitseb käärtõstuki külgstabiilsuse eest;
  • läbimõeldult välja töötatud määrimisfunktsioonid ja anodeeritud detailid kindlustavad tõstukile pika eluea;
  • käärtõstukite pidurdusfunktsiooniga silindrid tagavad sujuva tõusu ja laskumise;
  • käärtõstukid on varustatud mootori ülekuumenemiskaitse ja ülemise lõpulülitiga;
  • reguleeritav kompenseerimisvoolu klapp tagab koormusest sõltumata pideva ühtlase laskumiskiiruse.
käärtõstuk

Lahendus täpselt sinu soovidele

Kõik Kinema käärtõstukid, k.a elektrilised osad vastavad veekindluse klassile IP54. Käärtõstukid tagavad sinu turvalisuse kui kasutad seadet ohutuse eesmärgil parimal võimalikul viisil.  Turvaseadmeteks on alumiiniumprofiilist ohutusraam, dead man- juhtimine, turvapüüdurid, ebakindla laskumise või hüdrovooliku purunemise eest kaitsvad turvaklapid jpt elemendid. Käärtõstukil on terasvinklist alusraam, terasest käärid ning tõsteplatvorm. Seadme liigutamiseks kasutatakse hüdraulilisi silindreid. Käärtõstukile on võimalik lisada piirdeid, väravaid, libisemist tõkestavat rihvelpinda jmt.

Vastavalt kliendi vajadusele pakume standard- kui ka erimõõdus, eri suuruses platvormi, tõstekõrguse ja tõstejõuga käärtõstukeid. Toote hinda mõjutavad platvormi suurus, tõstekõrgus ja tõstejõud. Korrektsel kasutamisel ja korrapäraselt hooldades kestab käärtõstuki eluiga kümneid aastaid.

käärtõstuk3

Liitu Kinema uudiskirjaga