Väravaautomaatika

30 aastat kogemust
18 abivalmis tehnikut
16 00 hooldus- ja remonttööd aastas

FAAC ainuesindaja Eestis

Kodule või kontorile piirete soetamisel tasub mõelda üksnes parimatele lahendustele, samuti sellele, kas soovitakse paigaldada liug- või tiibväravad. Kombineerides meie väravaajamid, läbipääsusüsteemid ja lisatarvikud sobivalt hoonega tagad täielikult kohandatud süsteemid ja aastatepikkuse ohutu ning turvalise kasutuse.

Pakume Euroopa suurima väravaajameid tootva ettevõtte FAAC tooteid, mis on mõeldud erinevate väravate mugavaks avamiseks autost väljumata. Väravaajamite valikus on elektromehaanilised ja hüdraulilised ajamid. Pakume sulle laias valikus ajameid erineva läbisõidusageduse, raskuse ja kasutusotstarbega väravate tarbeks.

Väravaautomaatika
  • Elektromehaanilised väravaajamid on mõeldud väiksematele ning vähema kasutusintensiivsusega väravatele.
  • Hüdraulilisi väravaajameid saab kasutada tiheda kasutusintensiivsusega suuremõõdulistel väravatel.
  • Liugvärava ajamid võtavad vähe ruumi ja toimivad esmaklassiliselt. Liikudes paralleelselt väravaga, aitab liugvärava ajam ruumi täielikult kasutada.
  • Liugvärava ajamid jagunevad värava kaalu järgi. Kinema valikus olevad ajamid on mõeldud väravatele kaaluga 400−3500 kg.
  • Tiibvärava ajamid on mugavad ja töökindlad. Ajamitele sisse ehitatud tehnoloogia kõrvaldab liigse signaalmüra ja võimaldab väravat avada poole kaugemalt. Tiibvärava ajameid on nii väikestele eraväravatele (alates laiusest 2,5m) kui ka suurtele tööstusväravatele (kuni laiusega 7m).

 

Väravaautomaatika

Väravaajamite lisatarvikud tagavad täiusliku lahenduse läbipääsusüsteemide haldamisel. Pakume väravaajamitele koodiga ja kaardilugejaga lisatarvikuid, distantsilt töötavaid alarmsüsteeme, samuti külaliste haldussüsteeme. Väravate avamiseks on meie tootevalikus kaugjuhtimispulte, koodpaneele, GSM-süsteeme, kaardilugejaid, nutisüsteem ja kiipe.

Kinema OÜ on alates 1997. aastast FAAC ainuesindaja Eestis, kes müüb, paigaldab ja hooldab FAAC toodangut. Pöördu meie poole kõikide FAAC seadmete korral – aitame alati.

Automaatika3

Tead, mida soovid?

Kasulikku lugemist