fbpx

Muud tooted

32 aastat kogemust
21 abivalmis tehnikut
16 00 hooldus- ja remonttööd aastas

Automaatika

Automaatika abil muudad uksed ja väravad funktsionaalsemaks, mugavamaks ja turvalisemaks.

Liugvärav:väravaautomaatika
57A1267_DxO-2

Laadimissüsteemid

Laadimissüsteeme kasutatakse laopõranda ja veoki laadimispinna vaheliste kõrguseerinevuste tasandamiseks. Laadimissüsteemid võimaldavad paremini ära kasutada siseruumi, on turvalised, valmistatud enamasti terasest ning varustatud mugavate ning ohutute juhtimissüsteemidega.

Laadimissüsteemid koosnevad sillast ja platvormist, mille tagaosa toetab laadimispinna kõrgusel asuv liigend ning eesosal paiknev teleskoop. Kinema teleskoopkeelega sillad loovad lahti tõmmatud olekus astmevaba ühenduse laadimispinna ja veoki pinna vahele, kohanduvad kalde all veoki laadimispinnaga, muudavad külje suunas kuju ja paigutuvad stabiilselt servaga veoki laadimispinnale.

Laadimissüsteemid

Tõkkepuud, tõkispostid

Tõkkepuud

Meil on suur valik automaatseid tõkkepuusid erinevate liiklus- ja parkimislahenduste jaoks. Sõidukite sisenemise ja väljumise hea kontrolli ja jälgimise tagamiseks pakub meie tõkkepuu valik suurte sõidukite jaoks kuni 8 meetri pikkusi tala (õlavarre) ja mõne mudeli avamisajad on kuni 2 sekundit. Meie uuenduslikud parklatõkked sobivad nii elamu-, äri- kui ka tööstuslikuks kasutamiseks.

Tõkispostid

Meilt leiab laia valiku tõkisposte elu-, äri- ja tööstuslikeks rakendusteks – alates parklate turvamisest kuni kaitseni rünnakute eest. Pakume hüdraulilisi, poolautomaatseid ja fikseeritud versioone. Meie tõkispostidel on mitmeid kasutusviise.

 

Tõkkepuu

Puldid

Tõstust või väravat on mugav avada puldiga, autost väljumata. Puldiga avamise automaatikat on võimalik lisada nii esmasel paigaldamisel kui ka hiljem, kui uks või värav on juba kasutusel. Puldi kasutus on tänapäeval väga levinud, kuid üha enam oodatakse innovaatilisi lahendusi. Puldi asemel on võimalik seadistada ka nutilahendus. Nutitelefoni või tahvelarvuti abil saad ust avada-sulgeda ja ukse asendit kontrollida kasutaja asukohast sõltumata. Ka tööstuslikel ustel on mitmed võimalusi uste avamiseks ja sulgemiseks puldi abil. Meie tootevalikust leiad pulte, mis on mõeldud kuni 999 tõstukse avamiseks ja sulgemiseks.

Puldid

Liitu Kinema uudiskirjaga