fbpx

Automaatika lisavarustus

32 aastat kogemust
21 abivalmis tehnikut
16 00 hooldus- ja remonttööd aastas

Automaatika lisavarustus

Automaatika lisavarustus on mõeldud sulle, kui soovid ukse või värava turvalisust tagavatele süsteemidele mugavuslahendusi. Meie tootevalik on mitmekesine ja võimaldab valida sobivaimad lahendused. Pakutavate toodete valmistamisel on kasutatud kõrge kvaliteediga materjale, mis tagavad suure töökindluse ja vastupidavuse.

Automaatika lisavarustuse abil saate koostada enda vajadustest lähtuva värava või tõstukse automaatikasüsteemi.

  • Nöörlülitid. Selliseid lüliteid kasutavad laialdaselt tõstukite juhid, sest nöörlüliti abil saab uksi avada ja sulgeda juhi kohalt tõusmata. Ligi viiemeetrise nööriga lülitit on võimalik paigaldada peaaegu igasuguse ehitusliku lahenduse korral.
  • Nupplülitid. Neid lüliteid kasutatakse peamiselt jalgsi liikuvatele inimestele läbipääsu võimaldamiseks. Nupplüliti kasutamine on hõlbus.
  • Magnetkontuurid. Need eriomadustega andurid paigaldatakse põrandapinna alla. Induktiivsilmus-andurid tekitavad magnetvälja ja tuvastavad mõjupiirkonnas paiknevad metallobjektid. Magnetkontuuriga avamisautomaatika sobib hästi tõstukite ja autode liikumisalale.
  • Lisapuldid. Automaatse süsteemi ohutus on sama oluline kui selle mugav kasutamine. Automaatikale saate lisapulte tellida SIIT
  • Fotoelemendid. Need on lihtsasti paigaldatavad turvaseadmed. Fotosilmad tuvastavad ukse sulgumisteele või värava vahele jäävaid takistusi. Uks või värav püsib avatuna seni kuni fotoelemendi kiir on katkestatud.
Automaatika lisavarustus

Tead, mida soovid?


Liitu Kinema uudiskirjaga